Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "akinek egyszer kellettél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"akinek egyszer kellettél annak mindig is kelleni fogsz"ti ezzel az idézettel hogy vagytok vagy mit szoltok hozzá?

Figyelt kérdés
mert sztem ez hülyeség ha elősször szeretett meg minden és utána nem véletlen szakitott veled mert már nemkellessz neki! érdekes mert már az exeimnek nem kellek.már találtak más párkapcsolatot és akkor engem el is felejtettek..szval ti ezzel hogy vagytok?
2015. ápr. 24. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hülyeség
2015. ápr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"mindig az kell akinek épp haszna van"

ez a szerelem,ez az élet

2015. ápr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is hülyeség.
2015. ápr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
akkor meg minek jött vele össze ,ennek semmi értelme a szakításnak,minek érdemelte ki a lányt,akkor nincs értelme a szerett,akkor minek beszél vele ,nincs értelme a kapcsolatnak,hülyeség a kapsolat,mert nem bábuk vagyunk h csak ellehessen dobni
2015. ápr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nagyon nagy hülyeség

az emberek változnak

2015. ápr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

de egyébként nem hülyeség,gondolj bele,az ember mocskos alantas lény mert képes érezni


ezt kell kihasználni minden embernél akivel ütközöl valaha

azt, hogy képes érzelmekre.Akit egyszer sikerült megfognod valahogy,azt még egyszer meglehetne,csak az itt baj hogy közben az agyában elraktározódott annak az emléke ahogy elváltatok

esetleg másra van szüksége


szóval sok mindentől függ,mindig tudni kell mit akar,mire vágyik,és kegyetlenül kihasználni,befolyásolni


nem csak kapcsolatban ez az élet.


annyira gyenge az aki érez,aki vágyik.Taposható virág,lánctalpak alatt.


gyönyör!

2015. ápr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nagy hülyeség.
2015. ápr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor lehet igaz, amikor valami miatt sosem lehetett a 2 ember együtt, pl plátói szerelem.
2015. ápr. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as ez igy van, ezzel tokeletesen egyetertek:-)))
2015. ápr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az előző barátomért majd megvesztem, megőrültem, annyira kellett. Már nem kéne, mert emberileg undorító, egy roncs. Hiába volt szerelem, megölte a viselkedésével azt is, sőt, még a vonzalmat is.
2015. júl. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!