Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan flörtöljek vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan flörtöljek vele? Kölcsönös a "vonzalom"

Figyelt kérdés
17 éves vagyok,osztálytársam 18 éves. Kölcsönösen tetszünk egymásnak,ezzel szerintem mindketten tisztában vagyunk. Mostanában eltávolodtunk egymástól. Hogyan tudnék újra közelebb kerülni hozzá? Hogyan flörtöljek vele? Kapcsolatot nem akarok(akarunk). Csak egy kis ártatlan flörtre gondolok:)
2015. ápr. 24. 18:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Jaj és én vagyok a lány.. :))
2015. ápr. 24. 18:43
 2/3 anonim ***** válasza:
mit értesz ártatlan flört alatt? :D
2015. ápr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jó hát ezt nemtudom elmagyarázni:D nem fogalmazok jól:D csak annyi hogy nem akarok semmi komolyat,csak flört :D
2015. ápr. 24. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!