Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mit jelent a szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mit jelent a szerelem?

Figyelt kérdés
Számomra az a fájdalom,ami többször taszít a mélybe,mint ahányszor a magasba repít.Mégsem élhetek nélküle. :)
2015. ápr. 24. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Számomra színt hoz a szürke hétköznapok végén.

Persze csak ha van. Ami most nincs, szóval ugyanolyan szürke minden kib**aszott nap :)

2015. ápr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül a szürke hétköznapok monotonságával :)
2015. ápr. 24. 20:59
 3/10 anonim ***** válasza:

20:58 :):)


"ami többször taszit a mélybe" ezzel értek egyet.

2015. ápr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A szerelem számomra egy olyan érzést jelent amit soha nem fogok tudni megérteni. Amíg nem vagy az addig no problem. De ha egyszer már érezted utána nem tudsz nélküle élni.

Szerelmesnek lenni számomra a gyerekkor végét jelentette mert meg kellett tanulnom kétszínűen viselkedni hazudni, tettetni a boldogságot, fájdalmamban vigyorogni, nem sírni ha mással látod, feledni és elengedni.


És ez is hozzátett egy darabot a személyiségemhez

2015. ápr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A gyötrelem foka számomra. Szerencsétlen vagyok a szerelemben.


24/F

2015. ápr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az az érzés, ami ha elkap, és viszonzásra talál, a legnagyobb boldogságot jelenti az életben.

Ha valami miatt ez meg kell, hogy szakadjon, vagy a másik fél tovább áll, azt kívánom, bárcsak sose indult volna meg az az érzés.

Ugyanakkor mégis hiányzik, kell, akarom érezni újra.

Mindig váratlanul ér, erőltetni sose lehet, és a szerelem nem válogat. Nem mi döntünk felette, irányíthatatlan.


Nekem is nagyon hiányzik. És sajnos az utolsó kapcsolatom óta úgy érem, már nem fog eljönni ez az érzés.

2015. ápr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nem mindegy, hogy viszonzott, vagy viszonzatlan. A viszonzatlan keserédes, a mindennapi életet nagyban megnehezítő szenvedés. A viszonzott pedig.. nos hát az élet értelme :) megtalálod a lelki társad, a legjobb barátodat és a szerelmedet egy személyben, ami a legjobb érzés a világon. Bármi történik veled, akár jó, akár rossz, ő az akinek először el akarod mondani. Bízol benne, számít a véleménye és fontos az, amit tanácsol neked ha baj van. Ő az, kit nem unsz meg, és a közös programok színesítik meg a napjaidat.

2 éve vagyok szerelmes, minden nap csodás, már a tudat boldogít, hogy ő létezik. Mellette el tudom képzelni az életem :) bocsi hogy kicsit hosszabb leztt mint a te meghatározásod:D

2015. ápr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi hogy ilyen rendesen válaszoltatok,és mindenkivel egyetértek :) Tényleg hozzá is ad a személyiségünkhöz,és örömteliek a napok ha van kivel megosztani.Persze ha van kivel,akit érdekel :)
2015. ápr. 24. 21:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Álmodozással ki lehet bírni a nehéz időszakokat is.
2015. ápr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

függőséget .. mindent együtt csináltok.. én már a közös sorozatokat se nézem egyedül, hiába utazik haza a hétvégére, ezzel is megvárom.

együtt kelés, együtt fekvés, közös programok, vacsi, fürdés, mindenütt és mindig az életed része, a munkahelyeden is beszélsz róla. és azon gondolkozol egyfolytában, hogyan tehetnél a kedvére a párodnak, hogy mindig boldogok legyetek.. valami ilyesmi a szerelem számomra,

persze néha kicsit fájdalmas is, mikor az emberen eluralkodik a féltékenység,, vagy hosszabb ideig távol van, nehéz nem önzőnek lenni, de összességében nyugalmat és folytonos felüdülés jelent

2015. ápr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!