Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfitarsaim jártatok már úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfitarsaim jártatok már úgy hogy egy nő teljessen kihasznált benneteket, kisemmizett és teljesen a nulláról kellett Kezdenetek?

Figyelt kérdés
Minden történet,vélemény érdekelne?
2015. ápr. 25. 09:23
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Olyan volt már, aki eléggé lehúzott. Mindig mindent nekem kellett fizetnem, és még pluszba kölcsön is kéregetett, amit persze azóta sem adott meg. Szerencsére még időben kipenderítettem. Olyan még nem volt, hogy teljesen kisemmizett volna egy nő, mert azóta már megtanultam, hogy a nők csak szexre jók. Ha túlságosan elkezdesz hozzájuk kötődni érzelmileg, neked annyi, tönkretesznek.
2015. ápr. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jártam így én is, de nem bánkódok rajta. 25 éves voltam amikor összejöttünk, és négy évig szívta a véremet. Legalább megtanultam, hogy vannak ilyen emberek is. A későbbiekben már odafigyeltem hogy ne tudjon madárnak nézni senki. Szóval jó lecke volt.
2015. ápr. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Minden csaj ilyen.
2015. ápr. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
Higító kólával-nak igaza van.
2015. ápr. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A férjem így járt az előző kapcsolatában. Közösen vettek házat,közösen rendezték be. Szétmentek, a csajnak volt kulcsa a házhoz, eljött és totál kipakolta, de még a virágokat is kiásta a kertből.A ház nem került eladásra, de a csaj 2 millaja helyett 3 és felet fizetett ki neki. Mikor én megismerkedtem vele, volt 3 milla tartozása és 2 millió hitele a házon.

Velem már nagyon odafigyel, és odafigyel a mai napig. Nincs közös bankszámlánk, nincs a nevemen semmi, de minden kiadást együtt megbeszélünk. Az elején nagyon sokáig még azt sem árulta el mennyit keres, vagy hol tartja a pénzét. Mondjuk engem nem is érdekelt. A tartozásokat együtt rendeztük, külföldi melóból. Így később kaptam egy autót, mert kb annyi pénzt tettem a hitelekbe. Azóta is együtt vagyunk. Ez 10 éve történt.

2015. ápr. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat és most párkapcsolatban éltek!?

Jártok qrvazni?

2015. ápr. 25. 10:06
 7/9 anonim ***** válasza:
#5 ös vagyok... hát remélem nem jár q.vázni... igyekszem lehetőséget adni neki, hogy rendesen megdughasson :D
2015. ápr. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
26%
Kell a fenének párkapcsolat, főleg azután, amit az 5-ös írt. Qrvázni sokkal olcsóbb. Amúgy sincs esélyem a nőknél, mert ocsmány vagyok.
2015. ápr. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2#-es vagyok és nem járok k.rvázni, és a szóban forgó kapcsolat után pár évvel meg találtam a párom. Most 3 lányunk van, szóval 1-2 rossz kapcsolat után nem kell feladni a reményt. Ja és a feleségem szorgalmas, és 3x annyit keres mint én.
2015. ápr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!