Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok aki smárolt már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok aki smárolt már olyan fiúval akinek a piercing a nyelvében és kocka, melyik jobb a kocka vagy a gömb?

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 19:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
melyik jobb.. ez milyen kérdés.. hány éves vagy 10 ?
2010. febr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

én nem csókolóztam piercingessel, de nyilván a gömb..:D

kocka..x.x te vagy a kocka..:D

2010. febr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A legjobb az ikozaéder.
2010. febr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1. Csak kíváncsiságból h milyen érzés de szerintem te azt se tudod mi az mert 1 hülye barom vagy.


2. köszi


3. te vagy kocka inkább.. én sokat járok bulizni,ismerek sok embert és volt sok bnőm ellenben veled,aki szerintem még lányt is csak képen látott.

2010. febr. 21. 19:56
 5/13 anonim ***** válasza:
valaki smárolt már olyan emberrel akinek semmilyen biz-basz nem volt a nyelvébe??? segitsetek léccci, lehetek a pirszingtől terhes????
2010. febr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az a baj h már ilyen h*lyékkel van tele az oldal mint te
2010. febr. 21. 20:40
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is van piercingem nyelvbe és a barátomnak is bizonyára nincs külömbség a kettő között nekem előszőr gömb volt de mostmár kocka van!!És a barátomnak is!!mikor a másik barátomnak volt nekem nem az is ugyan ugy jó volt..tehát nincs külömbség!!17/L
2010. febr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
igazad van, tényleg nem tudom mi az a pc .. :$ (első voltam).. várom az "oltásod" .. nyomorult. :(
2010. febr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

ma 21:04 Köszi az értelmes választ! Csak a kockának mégis van azért oldala meg kicsit nagyobb azért kérdeztem.


Utolsó: szerinted érdekelsz?semmi közöd nincs a pchez szval nem érdekel a válaszod,vagy nem tudod értelmezni a kérdést... inkább menj babázni

2010. febr. 22. 00:05
 10/13 anonim ***** válasza:

21:04 voltam.

Igy van nagyobb mint a gömb de végülis annyi a furcsa előszőr a kocka pc-vel hogy nagy és a gömbhöz voltál szokva én gyorsan megszoktam a kockát!!egyépként amugy télleg semmi külömbség nincs a kettő közt az hogy nagyon vagy kissebb lényegtelen nem változtat nagyon semmit!!De lehet ember függő:)

2010. febr. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!