Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok belé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
Már az első pillanat óta tetszik egy lány,s nem bírok nem rá gondolni.Amikor olyan szituáció van,hogy esetleg láthat,nagy szorongás lesz úrrá rajtam.Tisztára lemerevedek a közelében.Amikor meglátom,a szívem majd kiugrik a helyéről,elpirulok,zavarba jövök.Őrülten féltékeny vagyok,mert összejött egy másik sráccal.Kb. 8 hónapja ismerem.Érdekes,hogy külsőleg van nála szebb ismerősöm is,de valamiért ezt váltja ki belőlem,és csak is ő.Mi lehet ez?Érzett már így valaki?

2015. ápr. 25. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:
89%
Többet érzel, mint puszta barátság ;) És nem a külső számít. Én is ismerek csomó jó kinézetű nőt, mégis régen udvaroltam egy nem 10/10-es lánynak. És azért, mert elkezdett érdekelni. Az már más, hogy azután pofára is ejtett az a r***nc.
2015. ápr. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg belezúgtál,ez áll a háttérben.Viszont olyan szekér után ne fuss,ami nem vesz fel,mert nem éri meg!
2015. máj. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!