Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak akkor csókolsz meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak akkor csókolsz meg valakit, ha szerelmes is vagy belé, vagy érzelmek nélkül is?

Figyelt kérdés
2015. márc. 22. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Szerintem nem csak a szerelmen múlik, hanem a vonzódáson is. Én csak akkor vagyok hajlandó csókolózni valakivel, hogyha már régóta tetszik, és úgy alakul. Épp ezért, egy ember volt még csak, akivel csókolóztam. De érzelmeim nem igazán voltak, legalábbis komolyak...:)17/L
2015. márc. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Érzelmek nélkül is, mert szexuálisan ez izgat fel.
2015. márc. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A csókhoz sajnos nem mindig kell szerelem, elég a vonzalom is.
2015. márc. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Szerelem nélkül is, mert olykor ez szexhez is hozzátartozik.
2015. márc. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem.

Akkor is ha csak szexről van szó.

2015. márc. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Érzelmek nélkül is, illetve eddig mindegyik csók érzelem nélkül történt.
2015. márc. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
Én csókolóztam már külön, érzelmek nélkül is, és nem feltétlenül követte mindig szex. Sokaknak ez nagyon bensőséges, intim dolog, prostik pl nem csókolóznak, mert az már nagyon személyes, hát én ezt nem vallom. A csók nálam nem ilyen túlmisztifikált valami, bár nyilván a páromon kívül jelenleg nem csókolnék meg mást, de szingliként ilyesmin nem problémázok- ha tetszik, miért ne?
2015. márc. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

persze érzelmekkel, szerelemmel a legjobb csókolózni, de szerintem izgalmas csak testi vonzalomból is, nagyon szeretem az első csókokat, még akkor is, ha nem lesz belőle semmi :)

20L

2015. márc. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csakis érzelmekkel.
2015. márc. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!