Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak hozzám túl öreg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak hozzám túl öreg emberek próbálkoznak nálam? 17L

Figyelt kérdés

Ha szórakozni vagyok, vagy egy boltban, meg szoktak szólítani férfiak, de általában idősebb egyetemisták, szóval úgy 25-28 éves korosztály.

Nem is probléma, elbeszélgetek velük, aztán rájönnek, hogy középiskolás vagyok, és vagy csak egy kavarás, vagy illedelmesen elköszönünk egymástól.

A problémám az, hogy sosem volt még "rendes" kapcsolatom, egyszerűen nem találom a közös hangot a legtöbb 17-23 éves fiúval. Akivel mégis, nem sikerül soha.

Nem vagyok agyonsminkelt, minden kipakoló, buta tinilány, a bulikat sem úgy kell elképzelni, hogy valami menő diszkóban szopom le a mosdóban a milliomosokat.

17L



2015. ápr. 25. 13:59
 1/10 anonim válasza:
gondolom érettebbnek nézel ki a korodnál és a viselkedésed is ezt sugallja
2015. ápr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A korodbeliek is próbálkoznak, csak nem néznek ki elég jól, ezért észre se veszed őket.
2015. ápr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem te vagy egyedül ilyen! Nem csak nálad próbálkoznak 28 éves fiúk! És abban is biztos vagyok hogy teis rátalálsz az igazira csak ismerkednek kell!!!
2015. ápr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én 25 vagyok, és komoly kapcsolatot akarok... :P
2015. ápr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lássuk milyen vagy, én normális vagyok ha gondolod írj:) 17f
2015. ápr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
Egoista lány, aki nem veszi észre a saját korosztályát, és még hazudik is CONFIRMED.
2015. ápr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom, miért lennék egoista, vagy hazudnék.

Csak kíváncsi lennék mások gondolataira az esetem kapcsán, ami eleggé elszomorít.

Privát levelekre pedig nem válaszolok, mert nem szeretnék ismerkedni.

2015. ápr. 25. 14:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is bepróbálkoznék. 34/F
2015. ápr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mindjárt írok neked privát üzenetet. Ja, mégsem, mert nem válaszolsz. :D

30+ /F

2015. ápr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Üdv a kubban;)pacsi
2015. ápr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!