Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehet az hogy most...

Hogy lehet az hogy most próbálkoznak be nálam az emberek amikor husibb vagyok?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve edzek folyamatosan,170 cm-hez 56 kg voltam általánosságban mégis soha nem kaptam senkitől se bókokat hogy csinos lennék (pedig elvileg ideális volt a súlyom). Aztán emiatt kicsit becsavarodtam,a diétázás ráment az idegeimre és a vége egy kisebb fajta összeomlás volt (falásrohamok,depresszió,"semmihez-nincs-kedvem" hangulat) és felszedtem pár kilót. Szerencsére a lelkibetegséget le tudtam gyűrni de a kilóim megmaradtak,kb. 62 kg. Sajnos aránytalan vagyok,minden fölösleg a hasamra és a combomra megy de a karjaim olyanok mint egy pálcika és mellem is alig van ennek ellenére mégis rendszeresen kapom a dicséreteket ismeretlen srácoktól hogy csinos vagyok,jól nézek ki,már-már zavarba jövök tőle :D (persze jól is esik,de van barátom és nem csalom meg valami hízelgő idegennel)


Ennyit nyomna a latba a személyiség meg a kisugárzás? Mert most sokkal könnyedebben veszem a dolgokat,elmúlt a szorongásom ami régebben sokszor szinte megbénított.

19/L


2013. júl. 7. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
nőtt a melled gondolom
2013. júl. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a kisugárzásod fejlődött, mert önbizalmat adott neked a barátod
2013. júl. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

így sokkal jobban érzed magad mint ahogy kinéztél csak lehet nem tudtad mert neked úgy jó volt, de ezek szerint a környezetednek és a lelkednek is jót tett ez a kis + kiló nem sok az nyugi :)

ha barátodnak is tetszel akkor nincs is semmi gond :D


18/L

2013. júl. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
"Ennyit nyomna a latba a személyiség meg a kisugárzás? Mert most sokkal könnyedebben veszem a dolgokat,elmúlt a szorongásom ami régebben sokszor szinte megbénított." Igen, ennyit számít, csak a pasik nagy része ennek nincsen tudatában... ;)
2013. júl. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert nagyobb területen vagy szerethető!:))
2013. júl. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy önbizalmat adott neked a barátod, és igen, ez sugárzik kifelé.


De az énképeddel továbbra is komoly probléma van, ha 62 kgosan kövérnek látod magad. Erre érdemes odafigyelni. Meg arra is, hogy ha valami miatt a kapcsolatodnak vége lesz, megint össze fogsz zuhanni.

2013. júl. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sokkal vonzóbbak a husibb lányok. 22/f
2013. júl. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igazából pont hogy a barátom mellett lettem kicsit testképzavaros,nagyon sok problémánk volt/van,az összeomlásomban neki is szerepe volt. Sajnos igen,még mindig vannak gondok a fejemben de hálistennek egyre kevesebbszer törnek rám a rossz gondolatok :)


Köszönöm szépen a válaszokat! :)

2013. júl. 7. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!