Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha teljesen megvált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha teljesen megváltoztattak és tönkretették az elveimet?

Figyelt kérdés
Mindenre amit fontosnak és erlkölcsösnek tartottam azt mondták, hogy hülyeség pedig egyátalán nem egy prűd liba vagyok de most teljesen elveszettnek érzem magam mert olyan dolgokra vettek rá amiket nem akartam. :(

2015. ápr. 25. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Magadra vess, ha rá bírtak venni olyan dolgokra amiket nem akartál, csak azért mert mondtak ezt-azt...
2015. ápr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mit csináltál?
2015. ápr. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehetne kicsit részletezni?
2015. ápr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindenki hibázik...
2015. ápr. 25. 19:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Kik változtattak meg? Mire vettek rá? Az elveidet attól még megtarthatod, nem kell megváltoztatni, nem is lehet kényszerből.
2015. ápr. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért mit csináltál? Mi az a csúnya dolog?
2015. ápr. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!