Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy akibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy akibe beleszeretünk, annak sokszor nem kellünk, aki meg minket akar, az a személy meg nekünk nem kell?

Figyelt kérdés
Mindenkiben benne van a vadászösztön? Miért az kell mindenkinek,ami nehezen elérhető?
2015. ápr. 25. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Mert mindenki erzi hogy hol van a helye a hierarchiaban es altalaban aki keevsbe nez ki jol az maganal szexibb-jobb tarsat keres. Gondolom...
2015. ápr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez velem is így van ezt lehetetlen megmondani
2015. ápr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az első téved vagy legalábbis nem feltétlenül így van.

Úgy gondolom mindenkinek jobb érzés kiérdemelni valakit valamennyi munka után. Beleszeretsz valakibe aki elutasít, de ettől csak még elszántabb vagy.


Az a probléma az egésszel, hogy én alapból nem hiszek az udvarlásban. Úgy gondolom, hogy egy lány, ha akar valamit egy fiútól azt eldönti az első 1 perc alatt.

Sosem hittem abban, hogy ilyen több éves ismeretség után összejönnek valakik nagy szerelemmel, hogy az igaz lenne.

Ez csak akkor történhet meg, ha a lány vagy a fiú megalkuvott és már nem akar együl maradni.

2015. ápr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is így gondolom, tudni azt azonnal. Kell nem kell.


Aztán persze van aki vissza vissza kacsintgat mikor kiderül hogy másoknak mégsem kell és akkor ló helyett szamár és óriási a szerelem :D Ugye mindenki ismer ilyen történetet.

2015. ápr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom,ki hogy van vele,de nekem folyton az elérhetetlen kell.De szerintem ez rossz,csak éppen nem tudok ellene tenni :/
2015. ápr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!