Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha látnátok egy srácot cilinde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Opened paradise kérdése:

Ha látnátok egy srácot cilinderben (nem bűvész, komolyabb, nagyobb és matt) akkor emiatt egyből meglenne róla a véleményetek, vagy nem néznétek hülyének?

Figyelt kérdés
Azért ide,mert ez az ismerkedésre is kihathat,mint első benyomás.

#pite #öntét
2015. ápr. 25. 23:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/112 anonim ***** válasza:
Én hülyének nézném.
2015. ápr. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/112 anonim ***** válasza:
Láttam már srácokat darkos sminkben, színes hajjal és ők sem feltétlenül hülyék ettől. Egy embert nem az határoz meg, mi tetszik neki. A cilinder pedig a 19. században menő viseletnek számított. :D
2015. ápr. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/112 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, Mr.Darcy<3


Szerintem egész eredeti.

2015. ápr. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/112 anonim ***** válasza:

Uhh, én nagyon szeretem a cilindereket, szerintem dögösek, lány létemre én is elfogoadnék egyet :)


Viszont, elég kackiásan hathat a mai világban, hogy a kor nyelvével éljek. :P Nem ítélnélek el, nem néznélek hülyének, nem néznék furcsán, egy jó képű pasit szívesen nézegetnék cilinderben, és hozzáillő ruhával, de ha tudatosolna bennem, hogy a mindennapi öltözökét ez teszi ki, akkor bizony furcsán néznék :) ...

2015. ápr. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/112 A kérdező kommentje:
Én utálok olyat hordani,amit másokon is láthatok (nem akarok kitűnni,ez itt most nem ezt takarja) de már 2x is láttam egy ilyen srácot és úgy irigyeltem,annyira vagány volt,nekem is kell egy!
2015. ápr. 26. 00:14
 6/112 A kérdező kommentje:
Ő inkább rocker volt és én se azt a hatást akarnám kelteni,hogy most szabadultam egy Dickens könyvből :D
2015. ápr. 26. 00:16
 7/112 anonim válasza:
én is szoktam cilindert hordani, mert szerintem halál laza...bár az utca népének jó 80-90%-a biztos őrültneknéz :D ha valaki máson látnám biztos örülnék hogy van egy másik 'bolond' is (L/18
2015. máj. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/112 A kérdező kommentje:

Imádnék egy cilinderes lányt! :D

Milyen ruhákat veszel fel hozzá?

2015. máj. 10. 00:02
 9/112 anonim válasza:
Háát általában zakóval/bőrkabáttal nadrágtartó/kantáros rövidnadrággal kombinálom, és a 'nagypapa cipőmmel' :3 ... időjárástól függően harisnyával vagy térdzoknival. Ismerősi köröm ilyenkor mindig azzal üdvözöl h úgy nézek ki "mint egy kib*szott mesefigura"
2015. máj. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/112 A kérdező kommentje:

Wow...

Én már nem látok ilyeneket élőben? :(


Nagypapa cipő?

2015. máj. 10. 01:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!