Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az orvosom többet érez irántam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az orvosom többet érez irántam? 37 éves csinos, olyan Horváth Éva kinézetű nő vagyok. Van egy kissebb problémám, amivel rendszeresen orvoshoz kell járnom.

Figyelt kérdés
Az orvosom jóképű,elvált férfi.Elősször még csak megölelt,majd kért hogy maradjak beszélgetni.Minnél jobban megismertük egymást annál messzebbre merészkedett.Már megis csókolt.Én meg közben beleszerettem.(nincs párom) Azt mondja szeret és akar engem.Én pedig félek,hogy csak egy vagyok neki a sok közűl.Jól gondolom,hogy ilyenek az orvosok?Érdekelne,hogy van e akivel történt már ilyesmi,és mi lett a vége?
2015. ápr. 26. 10:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
és szerény.
2015. ápr. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hasonló szituban én is benne vagyok, de nem merem túlságosan beleélni magam.
2015. ápr. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2/2 es! Remélem nem ugyanaz az orvosunk! D Ahogy a nevemen szólít...Na és ahogy csókol,hát megőrít. És a szemei...Te mit szeretsz a te orvosodban?
2015. ápr. 26. 10:52
 4/11 anonim ***** válasza:

"Horváth Éva kinéztű nő"


ez mi ez?


Én meg egy olyan Kovács Béla kinézetű férfi vagyok... Mi ez a hasonlat?


Amúgy ja dokik... Ki tudja mennyi nőt szédítenek same time :D Főleg a nőgyógyászok meg a bőrgyógyászok.

2015. ápr. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én nem betegként járok hozzá, hanem kollégák vagyunk. amúgy tetőtől talpig mindent. ja és az enyém csak szakorvos jelölt. nem hinném, hogy egy tőle 10 évvel idősebb nőre hajtana.
2015. ápr. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kólával Hígitó! Horváth Évát szerintem majdnem mindenki ismeri a tv ből! És csak azért írtam oda,hogy eltudjatok képzelni.Kb:olyasmi a kinézetem,picit rövidebb hajjal.
2015. ápr. 26. 11:08
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes én is orvosként egy Horváth Éva kinézetű nőt fűzögetek... Kollégákkal fogadtunk 3 deci kőbányaiban, hogy májusig meghúzom-e. Remélem összejön.
2015. ápr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#6


Nemigen nézke tévét. (Ha nézem is, akkor is inkább sporteseményeket, ismeretterjesztőket, filmeket) - a magyar bulvár hidegen hagy.

2015. ápr. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
7/7 Te milyen vicces vagy!
2015. ápr. 26. 11:34
 10/11 anonim ***** válasza:
A kisminkelt Horváth Évára hasonlítasz, vagy a smink nélkülire? Ha az utóbbi, akkor sajnos nem vagy csinos:)
2015. ápr. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!