Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok-Nők! Szoktatok azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-Nők! Szoktatok azon versengeni hogy melyikőtök pasijának van jobb munkája, melyik keres többet, vagy hogy hová visz el nyaralni?!

Figyelt kérdés
2015. ápr. 26. 13:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Nem. Azt se tudom legjobb barátnőm pasija mit csinál, dolgozik-e vagy csak tanul.
2015. ápr. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Versengeni nem, de irigykedni igen.
2015. ápr. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Irigykedtek? Mesélnek a párizsi nyaralásokról, vagy mi? Kábítanak titeket hogy mennyire dőzsölnek a barátjuk mellett?
2015. ápr. 26. 13:29
 4/26 anonim ***** válasza:
86%

Itt csak én nem használom ki a szerelmemet?


21/L

2015. ápr. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Mondjuk a nőket pont ilyennek ismertem meg eddig is. Azonnal dicseekednek az összes barátnőjüknek a párizsi meg velencei nyaralásokkal....


és győzködik a barátnőket hogy te se csóró fiúval kezdj!!

2015. ápr. 26. 13:32
 6/26 anonim ***** válasza:
Nem. Barátnők vagyunk, tehát örülünk egymás boldogságának. De azzal el szoktunk dicsekedni, hogy ha a párunk elért szakmai sikereket, mert büszkék vagyunk rá. Én négy éve nem voltam nyaralni, de nem szégyellem magam emiatt.
2015. ápr. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Ilyen nőt akkor sem vinnék sehova, ha top 10 leggazdagabb között lennék... vagy lehet elvinném, és ott közölném vele, hogy a hazautat oldja meg egyedül.
2015. ápr. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
0%
Miért baj, ha egy pasi mindent megtesz azért, hogy vele maradjak? Igenis vigyen el nyaralni, éterembe és lepjen meg mindig valamivel, szerintem ez ez alap ma már.
2015. ápr. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Lol.ilyen választ senki sem adott hogy a párizsi nyaralást irigyeljük egymástól ezt honnan szűrted le?

Mellesleg ezt a kérdést már jópárszor feltetted.Nem tudsz beletörődni hogy a csajod barátnőjének a pasija többet tud neki adni mint te a barátnődnek?:Dtőlem lepontozhatsz túlzottan nem érdekel

2015. ápr. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

"Miért baj, ha egy pasi mindent megtesz azért, hogy vele maradjak? Igenis vigyen el nyaralni, éterembe és lepjen meg mindig valamivel, szerintem ez ez alap ma már."



Úristen...és mindenzért te mit adsz? Egy lestrapált puncit esténként? Gyűlölöm a nőket.

2015. ápr. 26. 13:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!