Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit mondjak neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit mondjak neki ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Egy fiúval volt egy egy éjszakás kalandom egyébként nem vagyok az egy éjszakás kalandok híve.De vele valahogy megtörtént nagyon kívántam és nem tudtam ellenállni neki sőt nem is akartam.Ő az nap is megkereste a tarságom azt mondta ez ellenére is szeretne jobban meg ismerni.Viszont én egyedül álló vagyok,ő is ő szeretne kapcsolatot velem. Viszont azt mondta akkor fojtatjuk úgy ahogy el kezdtük lehetne szex is meg minden most már épp mindegy úgyis lefeküdtünk egymással.Nekem meg ez így gyors.
2015. ápr. 26. 15:56
 1/2 aszomszedneni ***** válasza:
xD
2015. ápr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 aszomszedneni ***** válasza:
te nem csak szimplán hülye vagy ! :D
2015. ápr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!