Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Ti milyen stílusú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti milyen stílusú, milyen típusú lányokat szerettek? Külső-belső tulajdonságok?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 26. 16:30
 1/6 anonim válasza:
Értelmes, őszinte, vicces, általánosan jókedvű, optimista, rendelkezzen véleménnyel a dolgokkal kapcsolatban, szexuális téren legyen nyitott, számomra nézzen ki jól (rengetegféle kinézet lehet).
2015. ápr. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kedves, értelmes, megbízható, önálló, felelősségteljes, állhatatos, kitartó...
2015. ápr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

csupán kismillió ugyanilyen kérdés van.. :D

Egyépként nekem nagyjából mindegy,nincsenek különösebb elvárásaim a külsőre.Belsőre is csak annyi, hogy meglegyen a közös hang.Persze van olyan ami "+ pont" például a hosszú haj,aranyos mosoly/nézés (sokat dob rajta :3 )az fontos hogy alacsonyabb legyen nállam, és inkább mell mint fenékpárti vagyok,bár az utóbbi sem elhanyagolható :D

2015. ápr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

legyen mosolygós,ápolt,figyeljen oda az öltözködésére,aranyos arc,szép mosoly.


belsőleg: okos (nem arra gondolok,hogy ötös matekból),

megértő,hűséges.

2015. ápr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Intrvertált, magának való, szeret természetbe jáni, értelmes, szeret sokat szexelni a megfelelő emberrel és próbálgatni új dolgokat, komoly dolgokról is el lehet beszélgetni, de hülyéskedni is lehet. Nem vesz véresen komolyan dolgokat amikben eltérünk egymástól (Te a mustárt a közepén nyomod ki? akkor nem illünk már össze), szívesen utazgat, egyedül is jól érzi magát nem annyira a társaságtól függ.

Külsőre pedig kb mindegy, legyen meg a közös szimpátia, legyen alacsonyabb mint én, és hosszú haj, ennyi :D

2015. máj. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Belsőre legyen érzelmileg nagyon intelligens. (Mint rájöttem, ez fontosabb a "sima" intelligenciánál is.) Legyen kedves, érzelmes, ugyanakkor legyen tartása és legyen bátor. A bátorságot nem arra a bátorságra értem, hogy legyen merész meg merjen bulizni és pasizni, mert azt vettem észre, hogy a mai lányok csak ilyen tekintetben bátrak. Olyan fajta bátorságra gondolok, hogy álljon ki azért, amiről úgy gondolja helyes. Legyen szerény. Akarja magát fejleszteni, mind érzelmileg, mind racionálisan. Legyen valami célja az életben, amivel segíthet másokon vagy valami amivel jobbá akarja tenni a világot. Ne bulizzon, ne igyon, ne cigizzen, ne használjon tudatmódosítókat.

Ne legyen hisztis, és legyen türelmes.


Külsőre legyen szolid, konzervatív öltözködésű. Ne öltözzön kihívóan, ne mutogassa magát más pasiknak és fbon se tegye ugyanezt.

És nekem az is fontos, hogy ne keresse más pasik társaságát, ne flörtölgessen más pasikkal.


És legyen hűséges.

2015. máj. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!