Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen számodra az álomnő/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen számodra az álomnő/ álompasi külső, belső tulajdonságok alapján?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 4. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Külső: [link]

Belső: Aranyos, aktív, közvetlen, okos, kicsit lökött. Ja, és viselje el, hogy egész nap szeretgetném.

2015. ápr. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
álomnő: természetesen szép arc, szép hosszú haj, kerek popsi és normális test. persze ez ritka mint a fehér holló. belsőre meg legyen olyan mint egy barát.. akivel tudsz szórakozni hülyéskedni és ne csak a nonstop nyáladzás legyen. volt barátnőm akit azért dobtam ki mert túlságosan is tapadós volt, minden időm el akarta venni és ez nekem nem kell
2015. ápr. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szőke,halvány kék szemű,gazdag,ápolt illatos,jól tudja használni a szerszámomat.Kedves,oda adó,aranyos,okos,humoros,perverz,és szeressen sz*pni.
2015. ápr. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Külsőt illetően annyi a lényeg, hogy legyen egy egyedi, lehetőleg erotikus kisugárzása és saját öltözködési stílusa a srácnak. A tipikus szépfiúk nem az eseteim, így nem muszáj klasszikus értelemben helyesnek lennie a jelöltnek, csak engem fogjon meg benne valami, és kész. A test nem olyan fontos, egyedül a szélsőségeket (extrém izmos, extrém sovány, extrém kövér) szeretem elkerülni, illetve a kemény 159 centis magasságommal azt sem bánom, ha viszonylag alacsony.

Személyiségre az elsődleges az, hogy legyenek saját elvei, amelyekhez igyekszik tartani is magát, ne akarjon megváltozni senki kedvéért, merje kimondani a véleményét, ha a helyzet úgy kívánja - de máséra is legyen vevő. Szeretem a becsületes, kissé idealista férfiakat (meg amúgy a nőket is, csak nem éppen párkapcsolatra :D), és azokat, akik mutatnak érdeklődést intellektuális témák és a művészet iránt. Ami viszont elengedhetetlen, az az, hogy még ha az ő humora nem is fanyar, legyen képes elviselni, hogy az enyém olyan, és ne szívja mellre a csípős megjegyzéseimet. Nagyjából ennyi.

2015. ápr. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!