Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmúlhat a fityma szűkület?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlhat a fityma szűkület?

Figyelt kérdés
Már egy 2 hónapja rendszeresen naponta többször húzogatom hátra a fitymámat.És nem tudom, hogy csak én képzelődök vagy tényleg egyre könnyebben hátra csúszik már nem annyira szoros és, hogy ez lehetséges-e?

#fityma #szűkület #szükült
2015. ápr. 26. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
persze, hogy elmúlhat. nekem is az volt és magától rendbe jött, pedig már majdnem megműttettem.
2015. ápr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elmúlhat!Nekem is ez volt...
2015. ápr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a farkad lett kisebb a sok huzogatástól.
2015. ápr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

nekem nem múlt el,TKM lett belőle.

utólag nem bánom,szebb,nem büdösödik,nem érzékeny.


Persze ha 1 hónapon nem múlik el teljesen,akkor doki.

2015. ápr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
ÉS NEM AKARLAK RÁBESZÉLNI! MIELŐTT LEPONTOZTOK. 4-ES VOLTAM
2015. ápr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1 hónap? az hülyeség.. nekem kb fél év, de inkább egy év volt, mire azt mondtam, hogy így már OK.
2015. ápr. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!