Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek azonos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek azonos neművel volt az első csókja?

Figyelt kérdés

Hogyan történt? Később megbántátok, vagy örültetek neki, hogy nem másé lett az első csókotok?

Kérlek írjátok le a nemeteket, és hogy hány évesek voltatok. :)



2015. ápr. 26. 20:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 15 évesen történt, utána együtt voltunk egy évig. Nem bántam meg, továbbra is jó barátságban vagyunk és továbbra is a lányok érdekelnek.

18l

2015. ápr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%

Nekem is egy fiúval volt az első csókom. 15 évesen,sajnos azóta szakítottunk.:D Bár ő is akkor csókolozott először,valami borzalmasan béna volt,én nem éreztem magam bénának elsőhőz képest:D Nem bántam meg egyébként,de meg nem történtnek tekintem:D

16/F

2015. ápr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

6éves voltam fiúval. kíváncsiságból.

nem bántamammeg de jobblett volna,ha érzek is iránta valamit.

2015. ápr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Első csók, valamint első szexuális élmény is lánnyal történt. Nem bántam meg.

18/Bi

2015. ápr. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!