Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kérdezzem meg a barátomtó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzem meg a barátomtól h az első alkalom előtt borotváljam-e le alul?

Figyelt kérdés
nem tudom hogy megkérdezni.... tanácstalan vagyok

2015. ápr. 21. 18:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kopasz barack vagy süni?
2015. ápr. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mond neki hogy szeretnéd ha jó lenne az első. Te hogy szereted Drágám? Habár mondjuk én mindig leborotválom első alkalomnál.
2015. ápr. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Először csak nyalasd ki magad,látni fogod,hogy zavarja-e vagy sem.
2015. ápr. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
kicsit konkrétabban :)
2015. ápr. 21. 18:32
 5/16 anonim ***** válasza:
Drágám te hogy szereted? Ha szőrős, vagy ha nem???
2015. ápr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 PearlDiver ***** válasza:
Hány évesek vagytok, mióta jártok, eddig mi történt köztetek, mennyire tudod rábízni magad? Ha ezekre válaszolsz, könnyebb lesz tanácsot adni :-)
2015. ápr. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
44%
Héberül, vagy arabul, írásban. Szóval így kérdezd: Szerelmem, a puncikobold könnyedén kileskelődhessen, vagy kötélpályán át másszon ki?
2015. ápr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha még ilyen kapcsolatban se álltok, hogy egy egyszerű kérdést sem mersz megkérdezni, akkor minek vele lefeküdni? 0 kommunikáció de a szex mehet, ennek sok értelme van ám :D
2015. ápr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ha lefeküdnél vele, akkor reméled, hogy ki is fog nyalni. ha kinyal, akkor a szőrtelen mindig jobb :-) ha neked úgy túl kislányos, akkor az ajkakról, és a csikló környékéről szedd le, fenn meg neked tetszően hagyd meg, de ne legyen azért hosszú, inkább tüsis. az előnye, hogy ha elrontod a formáját még mindig le tudod szedni teljesen simára
2015. ápr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
18 vagyok ő 19. 2 éve járunk. már a csók megvolt régen.. és rá merem bízni magam. és meg merek tőle bármit kérdezni de ez azért kicsit fura.. nekem.
2015. ápr. 21. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!