Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna a barátnőtök combján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna a barátnőtök combján pár heg? 18L

Figyelt kérdés

Volt egy rossz korszakom, vagyis elég hullámvasút, de már a nagyrészén túl vagyok.

A baj az, hogy kb 14 éves korom óta vagdostam a combomat, fél éve sikerült abbahagynom.

Eddig, akikkel együtt voltam nem zavarta, de úgymond engem sem nagyon érdekelt a véleményük.

Most viszont közelebb kerültem egy fiúhoz, akit talán megszeretek, és félek, hogy megijedne, vagy valami, a heges combjaimtól.

Szerintetek?



2015. ápr. 26. 22:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Küldesz róla képet?
2015. ápr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
ravernem
2015. ápr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 opened paradise ***** válasza:
Engem nem,róla nem tudhatom.
2015. ápr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én is találtam egy csajon hegeket egyszer. Nem voltam annyira oda érte, csak úgy együtt voltunk semmilyen érzelmet nem tápláltam iránta, úgyhogy nem is kérdeztem rá. Ha olyannál találnám akit kedvelek, tudnék szeretni, akkor lehet megkérdezném, de ha látnám, hogy most már normális akkor nyilván nem befolyásolna semmit sem a jövőnkben.
2015. ápr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem hinném, rajtam is van pár látható heg, bár azok főleg műtétekből származnak. 22/f
2015. ápr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon comb fétisem van. Szeretem a lányok szexi sima combjait. Ha a srác is hasonló mint én akkor van egy rossz hírem... :P
2015. ápr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Rákenném az ondómat és elmúlna
2015. ápr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. :)
2015. ápr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Muti képeket róla!
2015. ápr. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
3-4 év vagdosás után nemigen hihető, hogy csak pár hegről van szó...
2015. ápr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!