Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna a barátnőtök combján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna a barátnőtök combján pár heg? 18L

Figyelt kérdés

Volt egy rossz korszakom, vagyis elég hullámvasút, de már a nagyrészén túl vagyok.

A baj az, hogy kb 14 éves korom óta vagdostam a combomat, fél éve sikerült abbahagynom.

Eddig, akikkel együtt voltam nem zavarta, de úgymond engem sem nagyon érdekelt a véleményük.

Most viszont közelebb kerültem egy fiúhoz, akit talán megszeretek, és félek, hogy megijedne, vagy valami, a heges combjaimtól.

Szerintetek?



2015. ápr. 26. 22:17
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Nem csak a combomat vagdostam, hanem a karomat is, de azok nem olyan vészesek már.

Képet nem szeretnék közzétenni.

2015. ápr. 26. 22:27
 12/18 anonim ***** válasza:

én 2 évig vagdostam magam, én is a combomon főleg, és nagyon látszik, de a barátom már megszokta. a hegek nem zavarják, az zavarta csak amikor friss sebeket látott ott még a kapcsolatunk elején :/ azóta leszoktam róla szerencsére. ne aggódj, ha szeret el fogja fogadni.

19l

2015. ápr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem a heg zavarna, hanem az, hogy ezt csinálta.
2015. ápr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 h345 válasza:
Engem nem zavar!
2015. ápr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
...és mi a francért kell vagdosni magatokat ?!
2015. ápr. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Engem a mögötte levő lelkivilág zavar... Ne vedd magadra, de azt szoktam tanácsolni az ilyeneknek, hogy hosszába vágják végig a kezüket, akkor 1 vágás is elég.
2015. ápr. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
"Egyenesen haladj az úton, soha se kezesztben"
2015. ápr. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Igen kérdező, nem a heg a gáz, hanem a személyiséged. Nem lehetsz kiegyensúlyozott ember.
2015. ápr. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!