Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok- közvéleménykutatás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok- közvéleménykutatás?

Figyelt kérdés

Általában azt hallom, hogy a srácok panaszkodnak, hogy rosszak a közös programok, mert unalmas, nyálas-romantikus kiállításokra stb cipelik őket el a lányok mindig, amiket általában végigszenvednek.

Szeretnék valami közös programot, nem nem akarom, hogy a barátom forgassa a szemét.

Szerintetek jó ötlet, ha a Planetáriumba vinném el egy 3Dvetítésre az űrhajózás történetéről? Vagy van valami ötletetek, hogy mi az, amitől egy átlagos huszonéves (kocka) belelkesülne, hogy milyen jó program és milyen jó barátnő vagyok?

Korotokat is írjátok le és előre is köszi, ha válaszoltok :)


2015. ápr. 27. 15:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A playIT jó lett volna,de az már volt a hétvégén.
2015. ápr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
20F
2015. ápr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ha kocka,inkább valami játékterembe,ahol szimulációs játékok vannak.
2015. ápr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Szerintem :D vegyél neki 1 hónap WOW előfizetést és aztán nézd ahogy játszik :D közös program level 5000 xd
2015. ápr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Olyan programra vidd, ami érdekli. Ha nem érdekli az űrhajózás, akkor nem jó ötlet. Amúgy mi az, h "kocka"?
2015. ápr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
1.:azért "közérthetőbb" dolgot keresek, ami mindkettőn számára élvezetes és nem az van, hogy ő kisgyerek módjára tapsikol én meg csak nézek, hogy ez meg micsoda :)
2015. ápr. 27. 15:14
 7/20 anonim ***** válasza:

Az űr a kedvenc témám. Nekem kedvemre tennél vele!


26/f

2015. ápr. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
A kocka alatt azt értettem, hogy játékmániás, mérnökinformatikus, fantasy rajongó, tudományos beállítottságú, sóval nem a szó negatív értelmében írtam.
2015. ápr. 27. 15:15
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket :) wow előfizetést nem engedi, hogy vegyek neki, mert hogy ennyit ne költsek rá.
2015. ápr. 27. 15:16
 10/20 anonim ***** válasza:

ja ha LAN-on tolnátok a Star Wars Battle Front II-t, arra rágerjedne :D


am meg honnan tudjuk, hogy mi érdekli? ezt neked kéne tudni, ha te se tudod az elég gáz...

2015. ápr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!