Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak mások is, akiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak mások is, akiket idegesít a "párom" kifejezés?

Figyelt kérdés
Szerintem annyira geil. Nem is geil, inkább olyan mesterkélt.

2015. ápr. 27. 17:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Mintha valaki nagyon felnőttesnek akarna tűnni? És ha már az adott pár felnőtt? :D


Én páromnak szoktam hívni, a barátom szót nem szeretem. Nem fejezi ki azt, amit jelent nekem és már idősnek tartom magam ahhoz, hogy barátomnak hívjam..


Komoly kapcsolat, együtt élünk, élettársnak soha nem fogom hívni, majd a következő lépcső a "férjem" lesz.


25N

2015. ápr. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Harmincon jóval túl nem fogom "barátom"nak nevezni, mert nem egyszerűen a barátom. Akkor minek hívjam? Társam? Nem vagyunk bűnözők. Szerelmem? No, az volna mesterkélt és édeskés. Viszont nem a férjem vagy a vőlegényem, akkor minek hívjam? Ő a párom. Nem tudok rá jobb szót.
2015. ápr. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Az nem kifejezés.:D Engem is nagyon idegesít,mikor olvasom vagy meghallom,legszívesebben a falat kaparnám vagy ordítanék,annyira zavar...de komolyan,pedig csak egy nyamvadt szó..
2015. ápr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A falra mászok tőle legszívesebben felpofoznám az illetőt aki kiejti a száján.
2015. ápr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Engem nagyon idegesít, de mivel lehetne kiváltani?


Annál jobban már csak a pasim, élettársam borzalmasabb.

2015. ápr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
párja max a zokninak van.
2015. ápr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

De most komolyan. Mond rá kérlek jobb szót.

28 éves vagyok. Nem mondhatom hogy a barátom, rég nem a barátom már. A pasim? Az sem. Élettársam? Társam? Szerintem ezek rosszabbak. Egy felnőtt ember mit használjon párom helyett?

2015. ápr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért kell egyszavas alternatívákat keresni, amikor a magyar nyelv nagyszerű a rövid körülírásokra. "Akivel együtt vagyok", "akivel élek", "akivel járok", "akit szeretek" ecetera... Tessék, ilyen szisztéma mentén lehet alkotni egy halom megnevezést, amik nem úgy reflektálnak a felekre, mintha azok kiegészítésre szoruló, hiányos dolgok lennének. Nem értem mi ebben a bonyolult, bár a gyakorisok nem a kreativitásukról híresek, erre rájöttem már az utóbbi 5 év alatt.
2015. ápr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!