Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú - lány barátságból lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú - lány barátságból lehet szerelem?

Figyelt kérdés

Legjobb barátok vagyunk, mindent elmondunk egymásnak és 100%-osan megbízunk a másikban. Néha mond, félreérthető dolgokat is. (Pl. hogy milyen jó lenne velem aludni.) Én szeretnék többet. Nagyon is. De nem tudom, hogy mit csináljak. Mostanában egyre többször az az érzésem, hogy el akarom neki mondani, de nagyon félek, hiszen ha nem jól sül el a dolog, akkor a barátságnak is vége. Nem akarom elveszíteni. Mit tegyek?

14/F



2015. ápr. 27. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Kb. millió esetből egyszer. A lányok nem jönnek össze baráttal.
2015. ápr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fiú lány barátság általában két dologgal végződhet. Szerelemmel vagy rohadt nagy összeveszéssel, esetleg nagyon kis százalékban tényleg barátság marad. Ha nagyon félsz hogy elveszíted akkor ne próbálkozz nála. Nekem is volt egy nagyon jó barátom aki bevallotta hogy szerelmes belém, de én nem akartam vele össze jönni most meg nagyon bunkó velem és már nem is beszélgetünk. :(
2015. ápr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!