Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Van akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Van akinek tényleg tetszenek a kövér lányok/nők, vagy csak nem jut jobb?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok akin van öt kiló plusz, hanem aki tényleg kövér (de azért nem húsz tonna)

2015. ápr. 27. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Van nekem egy haverom, akinek csak a kover lanyok jonnek be.
2015. ápr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, valakinek a kövér lányok jönnek be. Nekem is volt már dagi barátnőm, és nem volt vele rossz, sőőt...
2015. ápr. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Abszolút bejönnek a kövér csajok
2015. ápr. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem csak ők, de azért őket is megnézem. Tudnak valamit az ágyban... :)
2015. ápr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Lány vagyok, de a lányokat szeretem, úgyhogy válaszolok, ha nem gond, bocsi :)

én egyszerűen IMÁDOM a kövér lányokat. nem a kis fölösleget, hanem az olyat, aki tényleg kövér. akkor szép persze, ha "formásan" kövér, ha szép arányos és tényleg kerek (szóval nem lóg a melle/hasa stb - bár igazából az se nagyon zavar).

talán nem túl perverz, de a duci felkar látványa pl eszméletlenül beindít.

2015. ápr. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia!


Ne haragudj, hogy ismeretlenül zavarlak, egy kövér lányokkal foglalkozó kérdésnél láttam a válaszod. Tudnál esetleg mutatni képet olyan lányról, aki számodra vonzó? Azt írtad, hogy a nagyobb felesleggel rendelkező lányokat szereted. Ez nagyjából hány kilót jelent?

2015. máj. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ez bizony privátba akart menni...
2015. máj. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is bejönnek. A szép arcuk meg a formás, nagy, kerek mindenük.
2015. máj. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!