Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sovány vagy kövér fiúnak jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sovány vagy kövér fiúnak jobb lenni csajozás szempontjából?

Figyelt kérdés
2014. márc. 21. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
sovány
2014. márc. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Soványnak semmiképp, engem nem is látnak, ha oldalra fordulok...
2014. márc. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kövér fiú ráül a csajra, akkor nem menekül el egyhamar.
2014. márc. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1.
2014. márc. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A kettő között lenni ideálisabb.
2014. márc. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kövér.Azokra legalább "férfiként" néznek a nők,rajtam meg keresztülnéznek soványként,és nem is kellek egynek sem. :/
2014. márc. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg mindegy. Alapvetően nyilván van mindenkinek egy ideálja, de ez változhat. Ha valaki első látásra szimpatikus, mint ember és nagyon jól érzitek magatokat egymás társaságában, akkor szerintem nem olyan fontos, hogy milyen alkatú a másik fél.

Én pl. mindig is a sportosabb alkatú (nem izomagyú!) fiúkhoz vonzódtam, most mégis egy mackósabb alkatú srác mellett kötöttem ki, és egyre jobban bírom, hogy ilyen. Mert ő ilyen, ez ő.. Szóval szerintem mindegy, ha van valami plusz, ami miatt több is lehet. Ha meg hiányzik a szikra, akkor mindegy, milyen az alkatod.

2014. márc. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hát inkább sovány, de akkor legyen izmos is. ismerek egy srácot akinek hihetetlen jó 8egyedi és divatos) stílusa van, népszerű, jó kisugárzása, viszont inkább teltebb, de nem kövér, van rajta izom, de azért mégse kimondottan sportos. és pl. nála nem számítana hogy olyan, ha amúgy ennyire megfog. én mindenképp az arany középutat szeretem. magas, sportos alkat (valamennyire izmos nem is kövér nem is sovány). a lényeg, hogy ne érezzem magam nála "nagyobbnak", mert hiába vékony és izmos egy srác, ha én egy magas és kicsit teltebb (de nem kövér csak nem modellalkat) lány vagyok, akkor furán érezném magam.
2014. márc. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindkettő egyformán jó, csak jóképű és izmos ne legyél, mert azt nem szeretik. :))
2014. márc. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát ha ilyen cicababákra pályáznál akkor ők mindenképpen a vékony,izmos fiúkat választanák.Ha normális lányokat akkor nekik szerintem mindegy csak kedves legyél.
2014. márc. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!