Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, bizonyos lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, bizonyos lányokat miért nem vagytok képesek szeretni?

Figyelt kérdés
Ráadásul nem is a "mindenki megdughat" vagy a "komoly kapcsolatban vagyok, de azért ez-az belefér" kategóriát.
2015. ápr. 27. 20:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
9%
Mert azok a bizonyos lányok csak a legjóképűbb álompasiknak engedik, hogy szeressék őket.
2015. ápr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
MIért te milyen vagy ?
2015. ápr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
én tudok szeretni ! ki mondja hogy a hmcsékkel gyere össze?!
2015. ápr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Mit értesz bizonyos lányok alatt?
2015. ápr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi alapján jött létre ez a kategória, csak hogy hiányzik valami belőlük, ami miatt még a hírhedten értéktelennek mondogatott mindenkivel összefekvős lányokat is hamarabb választják.
2015. ápr. 27. 20:14
 6/28 anonim ***** válasza:
5: Mert azok a lányok nyitottak, ennyi. Egy szűkszavú srácot te is nehezebben veszel észre, mint egy harsányabbat.
2015. ápr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Ja, hogy ordítani kell, mert az a vonzó...?
2015. ápr. 27. 20:35
 8/28 anonim ***** válasza:
7: Ah jó, én itt abba hagytam. Szia, és sok szerencsét!
2015. ápr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Te tettél majdnem egyenlőségjelet a nyitott és a harsány közé. Attól, hogy valakit nem hallasz már 1 km-ről, attól még lehet nyitott, viszont ebből nekem az jött le, hogy a hangosabbhoz hamarabb mész oda, ergo vonzóbb.
2015. ápr. 27. 20:38
 10/28 anonim ***** válasza:
Feltűnőbb jó lesz, akkor most már érted? (Szinoníma, rokon értelmű szavak.) [Szemantikai alapon belekötni széééép... ] TAPSTAPSTAPS! Ha megerőltetted volna magad, értetted volna.
2015. ápr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!