Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk tényleg a vagány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk tényleg a vagány, gyorsan "bevállalós" lányokat szeretik jobban, mint azokat, akik csak házasság után tennének bizonyos dolgokat, vagy esetleg előtte, de csak, ha kölcsönös a szerelem?

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 15:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Én igen, mert szerintem ha egymásba szerettünk, és kívánjuk egymást semmi értelme nincs hónapokig - neadjisten évekig - várni...
2009. júl. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
igen.. ha ilyen mértékid várni akar a nő akkor igen
2009. júl. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Azt gondolom a fiúk többsége a vagány bevállalós csajokra bukik, azért hogy minél előbb megdughassák őket. Tehát az ilyen tipikus csak szexéhes férfiak jobban buknak a bevállalós lányokra, viszont hogy szeretik-e őket abban nem vagyok biztos. A másik oldalon olyanok is vannak akiknek nem csak "Arra" kell egy lány, hanem azért mert szeret szeretni, és tud is igazán. Az ilyen férfiak ki nem állhatják az olyan lányokat akik könnyen adják magukat. Sokkal inkább azokhoz vonzódnak akik kicsit visszafogottabbak, értelmesebbek, aranyosak, és persze csinosak is. Viszont ezeknek a férfiaknak is vannak igényeik, és nem biztos hogy várnának a házasságig azokkal a bizonyos dolgokkal.


Ha kölcsönös a szerelem és mindketten akarjátok egymást, a szeretkezés a legjobb és legszebb módja annak hogy kifejezzétek az érzéseiteket. Nem kell vele várni a házasságig. Sőt, butaság várni vele. A kiegyensúlyozott nemi élet alapjául szolgálhat a hétköznapok során felmerülő problémák könnyebb leküzdésének.

2009. júl. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
én 23/F, és eddig csak az ilyen "bevállalós" lányokkal volt dolgom, de unom már amúgy mindet, ugyh ha engem kérdezel, jól jönne már egy olyan, mint amilyet leírtál, azis tökmind1 h házasság után tenne csak "bizonyos" dolgokat, legalább tuti h komolyan gondolja a dolgot ő is....semmi értelme ennek a mai műanyag-életnek..."attól leszek nagyfiú, minél több punciba berakom"; "attól leszek nagylány, minél többen belémrakják"....ennél még a majmok is intelligensebbek....aztán lehet lepontozni, de ez az igazság...
2009. júl. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

én nőként unnám azt, ha egy pasi évekig húzná az agyam... úristen... nem kell k×rvának lenni, aki lefekszik a szerelmével pár hónap után nem k×rva...csak egyszerűen élvezi, amit élvezni kell:D a prűd emberektől kiráz a hideg... jobb lenne ha házasság után derülne ki, h két perc után elsül, és a következő kérdésed itt az lesz , h : " jajj nins orgazmusom.. a pasim két tolás után belémélvez, és én azalatt felocsúdni se tudok ?!?!?! "

semmi értelme kisszivem :)

2009. júl. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
A házasság utánig várós ember idióta, legyen az férfi vagy nő, a szerelem, a párkapcsolat kiteljesedésétől fosztja meg a párját. Nincs egy jó szeretkezésnél szebb mód arra, hogy azt mondd: szeretlek, törődök veled.
2009. júl. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%

Házasság után várós ember idióta.

Igen, jobban szeretjük a bevállalósabb lányokat f/17

2009. júl. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen sokan most még jobban szeretitek a bevállalós lányokat de majd amikor komoly kapcsolatot szeretnétek, akkor nem egy bevállalós lánynál fogtok kopogtatni!
2009. júl. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem érdemes várni, én biztos várok a házasságig.
2009. júl. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
az mitől bevállalós, hogy ha szerelmes vagyok vkibe, és normális a testem, vágyik a kényeztetésre, és élvezem a szexet? csak a párommal.. akit imádok.. ebben mi bevállalós szűzleányzók?....
2009. júl. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!