Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok mi az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok mi az első benyomás rólam?

Figyelt kérdés

Amit a személyiségemről kell tudni:

Pozitív, energikus, mosolygós lány vagyok, ha rossz kedvem van, akkor is próbálok másokkal kedves lenni. Egy apró kedvesség sokat tud dobni a hangulatomon. Társaságtól, és helyzettől függően tudok cserfes, és halgatak is lenni.

Mindig célokat tűzök ki, kicsit konzervatív, nagyon családcentrikus és gondoskodó vagyok. Érzékeny vagyok, de csak a lényegi dolgok érintenek meg jobban. Határozott véleményem van, és ha kell ki is fejtem. Ha ügyetlen vagyok, nincs igazam... mosolygok magamon egyet, és nem tulajdonítok neki különösebb jelentőséget.


2015. ápr. 27. 20:17
 1/5 Nemadnámmeg:S ***** válasza:
Aranyos :D
2015. ápr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az hogy benyomnám
2015. ápr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 veteran1978 ***** válasza:
Pozitív minden téren!!!
2015. ápr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó benyomás :)
2015. ápr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tökéletes :D
2015. ápr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!