Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akit szeretek de ő a barátnőmet szereti! A fiuval szoktam menni sétálni,beszélni! Nagyon leakar velem feküdni de még ő sem tudja miért! Multkor felemelt,majdnem levetkőztetett! És ő szokott kihivni sétálni! Nemrég pedig nem akarom még ezt hogy lefektessen lelkiztünk majd kézenfogva elmentünk valahova ahol megfogta az arcom és megcsókolt. De bocsánatot kért,mondta hogy hülyeség volt felejtsük el,nagyon bánja! Szerintetek miért csinálja ezt velem ha nem is engem szeret? Vagy mégis de nagyon titkolja? De ő tudja hogy én lassan egy fél éve szeretem..a segitséget elore is köszönöm:)

#séta #csók #szerelem #lelkizünk
2015. ápr. 27. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert dugni akar!
2015. ápr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 rejtjel válasza:
100%
Ez a fiú sem téged, sem a barátnődet nem szereti. Lefeküdni akar veletek, semmi többet. Ha szeretné bármelyikőtöket, nem flörtölne a másikkal. Bohócot csinál belőled, és a barátnődből is. Ez elég görény dolog, de ha ennek ellenére ennyire bejön neked, a tanácsom: mondd meg neki, hogy ne húzzon, döntse elvégre, mit akar. Ha akar tőled, és csak tőled valamit, hívjon. Ha nem, akkor ne szórakozzon, viszontlátásra. Borítékolom, pár nap és hívni fog. :)
2015. ápr. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!