Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 10 év szünet után lehet rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 év szünet után lehet rá remény, hogy még szóba áll velem a volt barátom? Mit csináljak, mit mondjak neki? Fiúk, ti mit csinálnátok a volt barátom helyében?

Figyelt kérdés

Persze lányok is írhatnak, minden nézőpontra kíváncsi vagyok.

Az a történet röviden, hogy megismertem egykor egy fiút, aki nagyon messze lakott tőlem és fiatalabb is volt pár évvel, de mindezek ellenére nagyon komolyan indult a kapcsolatunk és el is tartott pár évig annak ellenére, hogy alig tudtunk találkozni.Aztán a legutolsó találkozásunkat tönkretette egy vita, ami épp a komoly kapcsolat témán pattant ki(elmondta, hogy ő ezt még nem akarja, bár én sem házasságra gondoltam, szóval azt hiszem, alaposan félreértett és feleslegesen kezdett pánikolni).Nem váltunk el haraggal, csak úgy éreztem, hirtelen megváltozott valami...

Mikor később felhívott, újra elmagyarázta, mit miért nem akar.Nekem viszont nem volt kedvem magyarázni, tovább vitázni.Úgy gondoltam, felesleges lenne.Dühös voltam és csalódott, ezután nem kerestem őt sokáig, úgy gondoltam, majd ő szól, ha esetleg akar valamit.Hát erre elég sokat kellett várnom, de kb 2 év múlva felhívott, hogy szeretné, ha megmaradna köztünk valamilyen szinten a kapcsolat, azt mondtam, én is. kedves volt, mint mindig.Kérdezte, van-e valakim.Azt mondtam igen, de ez csak félig volt igaz.Nem volt semmi komoly a barátom, csak hát bennem is van büszkeség és nem akartam, hogy azt higgye, még mindig csak rá gondolok.Lehet, hogy itt kellett volna mást válaszolnom és megragadni a lehetőséget, de nem tettem, pedig szerettem volna.Aztán megint sok idő telt el.

Ahogy mondtam, olyan igazi "szakítás" meg nagy veszekedés nem volt köztünk.

Lehetséges, hogy úgy látta, már egyáltalán nem fontos nekem és azért nem foglalkozott velem? Vagy csak "elfelejtett"?Vagy megharagudhatott rám, mert úgy látta, én nem törődöm vele? Abba nem tudom, belegondolt-e hogy "azok után" nem várhatja tőlem, hogy én fogok szaladni utána, ha hívogattam volna, lehet hogy az lett volna a baj, mert azt a látszatot kelthettem volna, hogy csökönyösen ragaszkodom az elképzelésemhez.És ezt sem akartam.

De már annyi idő eltelt azóta.Jó lenne néha váltani vele pár szót, de nem tudom mit csináljak? Mit mondhatnék neki és egyáltalán érdemes-e?

Lányok, hasonló helyzetben hogy próbálnátok meg újra felvenni a kapcsolatot?

Fiúktól inkább arra lennék kíváncsi, ha van olyan (volt) barátnőtök, akivel nem haraggal váltatok szét, arra sok év után hogyan emlékeztek? Ha felkeresne bármilyen módon, örülnétek neki?


2015. ápr. 22. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
10 év sok idő, szóba állni szóba állnék, de semmi több.
2015. ápr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt nem vagyok hajlandó elolvasni. Összefoglalnád 5 bulletpointban a lényeget?
2015. ápr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!