Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek selejt vagyok? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek selejt vagyok? Én vagyok a hibás mindenért?

Figyelt kérdés
Még 5 éve összejöttem egy fiúval,akkoriban nem nagyon voltak barátaim. Viszont nagyon jól tanultam volt motivációm,szerettem volna jobb életet. Hozzájött az is,hogy a családom se teljesen normális,sokat bántottak meg nem biztos hogy neveltek vagy tanítottak bármire is. Közben szakítottam a barátommal,vagyis ő velem de még összejárunk/tunk,mert én nagyon szerettem. Sokat segített nekem,mert pánikbeteg lettem miután apám cirkuszolt itthon és verte anyámat. Viszont volt,hogy ez a fiú megvert,meg szerintem teljesen lenéz,butának tart stb.,lebeszélt a tanulásról meg ilyenek én meg minden elhiszek neki,mert szeretem. Azt mondja egy nagy szr vagyok és a családom is és csak neki köszönhetek mindent meg ilyenek. Most az egyetemre se jutottam be és ezzel is basztat,hogy már neki szakmája van. Most ki a hibás? Mert összevesztünk és megint én vagyok a szr..én nem hiszem el,hogy ennyire értéktelen lennék,mint amennyire beállít,de annyira megbízok/tam benne,hogy összezavarodtam. Selejt vagyok? 19/L
2015. ápr. 27. 22:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

ez a fiú megvert


És még ezek után azt írod hogy szereted ??? Sürgősen gondolkodj el magadon.

2015. ápr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen,de egyszerűen senkim sincs és ő is azt mutatja,hogy mást nem érdemlek vagy nem tudom fura ez az egész. A családom tényleg gáz és így még jobban érzem,hogy talán én vagyok a hibás.
2015. ápr. 27. 22:43
 3/14 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy selejt

Neked pszichológus kellene, hogy rendbe szedjen, de egy normális drága, a tb-s meg tojik rád.

Próbálj egyedül talpon maradni, amíg nem találsz egy rendes pasit, aki tisztel téged. A mostanit meg zavard el, a szerelem érzése csak addig fog tartani, amíg jobbat nem találsz.

2015. ápr. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
NEM VAGY SELEJT! De hibás vagy te is! Mert hagyod. Mert nincs mit szeretni a pasiban de te amögé bujsz hogy szereted ahelyet lelépnél!
2015. ápr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Te mit mondanál egy idegennek ha...

...a barátja megalázná

...állandóan megjegyzéseket tenne rá és az orra alá dörgölné a saját sikereit

...verné?

2015. ápr. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ADDIG HAGYD EL,MÍG FEL NEM CSINÁL,NEM VAGY SELEJT
2015. ápr. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"...apám cirkuszolt itthon és verte anyámat..."


"...volt,hogy ez a fiú megvert..."



Csak nekem tűnik fel ez a két mondat?

2015. ápr. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy selejt, de ritka manipulatív, agresszív állatot fogtál ki, és kezdi elérni a célját. Addig csesztet, amíg el nem hiszed, hogy tényleg selejt vagy, és ha ő nem lenne, akkor a kutyának se kellenél, éppen ezért vagy hagyod, hogy azt tegyen veled, amit akar, vagy egyedül maradsz. Ezért akar lebeszélni a tanulásról is, hogy még véletlenül se érj el semmit, még inkább elhidd a baromságait és még inkább kiszolgáltatott legyél neki. Neki nem barátnő kell, hanem szolga, aki mindent megcsinál neki, akibe belemárthatja a farkát, ha éppen olyanja van vagy épp belerúghat, ha ideges. Egyáltalán nem vagy értéktelen, de most azonnal ott kell hagynod ezt az állatot, ha jót akarsz.
2015. ápr. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát rendben,köszönöm a válaszokat nagyon sokat segítettetek. Szomorú, én sose gondoltam volna hogy ilyen megtörténhet. Örültem,hogy végre találtam valakit,aki szeret a családommal ellentétben de ezt akkor benéztem rendesen és mindez öt év hazugság,kellemetlen.
2015. ápr. 27. 23:07
 10/14 anonim ***** válasza:
Csak hogy tisztázzuk, amit otthon láttál a szüleidnél az nem kölcsönös szerelmen alapuló kapcsolat. A szerelem pedig nem olyan dolog, amibe belefér a másik fél megalázása, bántása. Ha ezt valaki mégis megpróbáljaelhitetni veled, akkor minél nagyobb ívben kerüldd el!
2015. ápr. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!