Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok baj, ha nem szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok baj, ha nem szeretek zenét hallgatni, eltudnátok viselni így?

Figyelt kérdés
20 percnél tovább nem tudok zenét hallgatni, mert elkezd zavarni, még olyan stílusnál is amit szeretek, a mostani divatos zenéktől meg megőrülök szó szerint, agresszív leszek tőle. Nem tudom, mennyire lennék így unalmas, hogy sokkal jobban szeretem a csendet és egy olyan lány elviselne e aki nagyon is szereti a zenét.
2015. ápr. 28. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Én ezt simán el tudnám viselni.

És sem hallgatok zenét, rádió megy néha, meg Youtube, de azt is 20 perc után megunom.

2015. ápr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én még a tv-t se kapcsolom be,se semmit,nemhogy a zenét :D Valamiért megutáltam a háttérzajokat,rendesen zavarnak.Nem vagy egyedül ezzel.
2015. ápr. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pláne akkor zavar mikor dolgozok és állandóan szól így romlik a teljesítményem is míg csendben nagyon jól eltudok lenni és az a vicc, hogy csak engem zavar, ha szól. :D Ilyenkor elég furcsának tartom magam, mert legtöbben szeretik a zenét és többször unalmasnak tartják azokat akik nem szeretnek zenét hallgatni.
2015. ápr. 28. 13:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Én pont a fordítottja vagyok, megy a tv, vagy a zene folyton, még olvasás és tanulás közben is, de ha nem megy, akkor sem halok bele, szerintem el tudnám viselni, ha a barátom nem szeretné.
2015. ápr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát az is jó kérdés, hogy én is mennyire tudnám ezt elviselni, de ha szeretnék valakit akkor lehet nem is zavarna, sőt lehet hogy lenne hangulata is.
2015. ápr. 28. 13:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak úgy lehet koncentrálni,ha csend van.Így tudok csak netezni is.Az hogy például most azt hallom hogy valaki füvet nyír,vagy csinálják az utcát,az nem érdekel,azok életzajok :D
2015. ápr. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Las Vegas ***** válasza:
A baj az, hogy helyesen sem tudsz írni...
2015. ápr. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Agresszív leszel tőle... Bocsi, de kihagynálak. 24L
2015. ápr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én nagyon szeretem a zenét, mindig szól valami, tanulni is így kényelmes, ha pedig zene nélkül kell utaznom, meg tudok őrülni. imádok koncertekre járni is, szóval nálam például hátrány lenne. de a mostani divatos zenéket én sem csípem. :D

20L

2015. ápr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!