Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Budapesten mondanátok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten mondanátok ilyen helyeket?

Figyelt kérdés

A barátommal rövid ideje vagyunk együtt, nagyon szeretem, de folyton csak otthon vagyunk és összebújunk mert kívánjuk a másikat.

De nekem ez így néha nem jó, mert folyton olyan érzésem van, hogy csak a testi dolgokat akarja velem, pedig ez nem igaz.

Szeretnénk közös programokat, amitől közelebb kerülhetünk egymásra, meg olyan közös időtöltést, ami nem csak filmnézés meg szex.

Tudnátok olyan helyeket mondani- bármit, ami ennek megfelel és ha fizetős, azért nem kerül egy vagyonba?

Illetve hogy hol érdemes sétálgatni, ahol szép a környék? (pl dunapart, ilyesmire gondolok, ahol le is lehet ülni, vagy kézenfogva sétálgatni)

21/L, 22/F

Köszi előre is, ha segítetek :) Sajnos még nagyon tapasztalatlan vagyok párkapcsolatok terén, azért nincs sok ötletem.


2015. ápr. 28. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Normafa, Városliget, Római-part pl.
2015. ápr. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bárhol kb
2015. ápr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1.:köszi :)

2.: nem tudom, hol van az a Bárhol kb.

2015. ápr. 28. 13:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Budakeszi vadaspark, margit-sziget, jókai-kert, vagy menjetek le gödöllőre sétálni BKSZ-el, vonattal 400ft oda vissza fejenként, és csak 45 perc
2015. ápr. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én régen a Várban romantikáztam, ott az egyik végétől a másikig szép helyeken lehet andalogni. Margitsziget is egy jó választás, nappal sétálni, esténként meg van egy-két zenés-táncos hely is, és a bokrok néhol igen sűrűek.;) Ha szeretitek a természetet, akkor a libegőzés egy jó buli. És az Állatkert iszonyú jó felnőttként is, egész napos program lehet, bár fizetős. Aztán jön a meleg, lehet menni strandra, van egy pár.
2015. ápr. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Óóóó nagyon jókat írtatok, köszönöm szépen :)
2015. ápr. 28. 13:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Tényleg, a Római-parton kinyitottak a sülthalasbódék, menjetek hajóval oda a Belvárosból!
2015. ápr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!