Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtok olyan helyeket Budapest...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok olyan helyeket Budapesten, ahova egyedül is mehetek és nem néznek rám hülyén? 17/L

Figyelt kérdés

2015. ápr. 3. 20:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
Itt a hely mellettem ;)
2015. ápr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem bárhova mehetsz egyedül is, sehol nem fognak megnézni miatta. Ha beülős helyről van szó, te is fizetős vendég vagy, annak meg csak örülnek, nem gondolnak semmire.
2015. ápr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#1: Inkább kihagynám, de azért kösz. :D

#2: Nem pont a személyzetre gondoltam, hanem a többi vendégre. Mindig kinézik azt, aki egyedül van.

2015. ápr. 3. 20:13
 4/15 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel a buszon is bármikor megnéznének, mert egyedül szállok fel, vagy mikor beugrok valahova egy sörre hazafelé, vagy leülök, míg megiszom a kávémat. Ettem-ittam már egyedül, volt, hogy egy teaházba mentem be, míg egy kis csendre vágytam. Soha nem foglalkozott velem az égvilágon senki, senkit nem érdekeltem, mindenki a maga dolgával van elfoglalva.


Nem kell speciális hely ahhoz, hogy ne nézzenek rád hülyén.

2015. ápr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Gyere sétálni, kézenfogva:P
2015. ápr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Ismerkedj meg valakivel. Akár velem :P :)) (17/F) de most komolyan, barátot, ismerőst hívj el arra a bizonyos helyre, ha kínosnak érzed. Mondjuk sokszor ültem be egyedül egy kávézóba és senkit nem érdekelt szerintem. :D
2015. ápr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hogy hogy egyedül kell menned? :o
2015. ápr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#4: Én kajáldákba csak úgy megyek be egyedül, ha közben a telómon szórakozok (úgy teszek, mintha szórakoznék), de mivel most lopták el, így ez sem lehetséges. :/


#7: Úgy, hogy egyik barátnőm sem tud jönni. Az egyik túl elfoglalt, a másiknak nincs kedve, a harmadikat nem engedik, a negyediket meg szintén nem engedik, de neki ég pénze sincs.

2015. ápr. 3. 20:19
 9/15 anonim ***** válasza:
#1 :DD
2015. ápr. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal egy könyvet, vagy vegyél el egy újságot valamelyik metró bejáratában. Sajnálom, hogy ellopták a telefonodat, de ideiglenes szórakozást tekintve pótolható. Ha meglátnak egy könyvvel, talán még a fiúkat is le tudod ezzel rázni, és még mindig jobb, mint tényleg kussban ülni, én merengeni magad elé 2 órán keresztül (nem tudom, hogy mennyi időről van szó).
2015. ápr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!