Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felejtsem el, vagy próbáljunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el, vagy próbáljunk meg jóban maradni? (ex)

Figyelt kérdés

Exemmel pár hónapja nem vagyunk együtt, azóta nem tudom eldönteni, hogy mi a helyzet, mert ha nem keresem akkor is max egy hét elteltével ír, pedig neki azóta van új kapcsolata.


Én szeretnék vele jóban maradni mert sok közös pontunk van, és sok olyan buli van ahova mindketten menni szoktunk, és attól hogy a kapcsolat nem működött barátilag még lehetnénk jóban, de ő annak ellenére hogy keres valahogy mégsem túl lelkes, nem tudom eldönteni, hogy hogy áll ehhez, mikor megkérdeztem annyit mondott hogy találkozgathatunk továbbra is.


Szerintetek ez mit jelenthet, nyugodtan javasoljak közös programokat, vagy csak udvariasságból kedves?


2015. ápr. 28. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:

nálam enm működött ez.

én ha szakítok valakivel, akkor az végleges, és igyekszem többet nem látni.

Ha van közös pnt akko is, max helo, szia, de ennyi. én ekkor már nem jopofizok vele.


de ez Én vagyok, ha te ugy latod hogy neki van igénye rá, és neked sem rossz, akkor miért ne...

Csak nehogy felszakítsátok a régi sebeket!

2015. ápr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha mindketten túltettétek magatokat a kapcsolaton, akkor működhet. Nekem pl. van olyan exem, hogy a mai napig barátok vagyunk, naponta beszélünk, találkozunk... de semmit nem akarunk egymástól.

Szóval, ha nektek jó, akkor bátran, lehettek jóban. :)


(Azért én megkérdezném a dologról az ő jelenlegi barátnőjét, vagy ha van párod, akkor őt is mindenképpen. Komoly gond lehet belőle, nem sokan nyelik le, ha a párjuk az exével találkozgat...)

2015. ápr. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én férfiként a soraidból úgy érzem, hogy te akartad kevésbé ezt a szakítást, sztem csak udvariasságból (ha durvábban akarok fogalmazni: szánalomból) írogat még neked. Ha nem akarod alázni magad, sztem ne javasolj közös progit addig amig ő ezt nem teszi meg.
2015. ápr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!