Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belezúgtam a tanáromba. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam a tanáromba. Hogy felejtsem el? 15\L

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik az egyik tanár az iskolában. Szó szerint beleestem. És ez nem olyan fellángolás mert azon túl van az ember pár hónap alatt ez meg már fél éve tart . Én nem tudom mit csináljak. Mert a tanárral jóban vagyok. Nagyon jóban, már szinte a barátja vagyok. De Ennyi. Valószínűleg feltűnt neki h én többet is érzek iránta de nem nagyon érdekli. Barátnője is van. Szóval tényleg semmi esélyem. És már nagyon kivagyok tőle. Ezért akinek van valami normális épkézláb ötlete arra h mit tudnék tenni azt kérem h ossza meg velem. Előre is köszönöm. :)

2015. ápr. 19. 15:32
 1/7 2-es vagyok ***** válasza:
0%
Már ilyen szempontból "nagykorú vagy", nyugodtan kérdezd meg, hogy lehetne-e köztetek valami :) ha elég esze van, azt fogja mondani, hogy nem, mert baja lehet belőle, ha meg azt mondja, hogy igen, akkor legalább mindkettőtöknek lesz egy jó éjszakája ^^ 18/F
2015. ápr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne a tanárodnál próbálkozz mert ő ezért börtönbe is kerülhet.Ha az idősebb férfiak jönnek be próbálkozz náluk sokan kaphatóak rá de ne a tanárod legyen az
2015. ápr. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a francba tanárnak kéne mennem :D
2015. ápr. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem is próbáltam próbálkozni nála. Nem szeretnék neki bajt.
2015. ápr. 19. 16:03
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az apádon kívül a tanárod kb az egyetlen ember, aki nem dughat meg téged legálisan. Keresgélj inkább itt a gyk-n, lesz itt jópár önjelölt oktató, aki elfelejtteti veled a faszit.
2015. ápr. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nyugi én is szerelmes vagyok a tanáromba,de én már három éve.

Nem tudtam kiverni őt a fejemből de lehet hogy már nem is fogom.

Ha gondolod írj

2015. júl. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
vicces ezt pont tőled olvasni :D
2015. aug. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!