Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem valja be, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem valja be, hogy szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Az egyik fiu osztálytársam szerelmes belém, de nem valja be, pedig én is és màsok is kérdezték tőle de letagadta. Mindenki azt mondja neki, (pedig nem igaz de ezt kevesen tudják), hogy szeretem. Úgy viselkedek mintha tényleg szeretném, egyfolytába nézem őt, rámosolygok, néha hozzáérek. Igazából nem akarok vele járni(mert nem őt szeretem,és egyébként is osztálytársak vagyunk, sosem járnék osztálytárssal) csak azt akarom hogy valja be, legyen férfi.

Én is szerelmet vallottam annak.akit jelenleg szeretek, de akkor ő miért nem mondja el? Ha kérdezik tőle miért nem válaszol őszintén? Biztos hogy szerelmes belém, mert érzem, és egyszer hallottam hogy pont arról beszélgettek. Mit tegyek, hogy elmondja?


2015. ápr. 28. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
És ez neked mire lesz jó? És miért jó játszanod más érzéseivel te hülye pcsa?
2015. ápr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén mi az édes fa**omért akarod hogy valljon ha úgy sincsenek vele szándékaid, és még ráadásul más kell neked, és még megpróbálod hitegetni is? sajnálom de ez nekem magas...
2015. ápr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 LazyJones ***** válasza:
Ezek után tényleg el tudom képzelni, hogy valóban nem szerelmes beléd. Szerencsére.
2015. ápr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért nem vallja be, mert tudja, hogy nincs esélye nálad, vagy hogy mást szeretsz.

De ez elég gyerekes dolog, ne haragudj. Tudod, hogy milyen szarul esik neki, ha kiderül, hogy semmit nem akarsz. Egy kicsit gondolkozz már...

2015. ápr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-nek van igaza, én is ezt írtam volna. Bollond lenne bevallani, hülyét csinálni magából... Neked meg jólesne hallani, hogy ketten is borulnak utánad. Inkább beszélj vele négyszemközt, hogy nem kellett volna neked annyira erőltetned ezt a bevallod, nem vallod történetet, buta voltál, hátha nem haragszik...
2015. ápr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Költőnő? ***** válasza:
csak egy kérdés:MINEK????
2015. ápr. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szerelmes vagy bele, csak, nem mered felvallalni, ezert irtad, hogy nem jarnal egy osztalytarsaddal. Ha egyaltalan nem erdekelne, talan mert nem illetek ossze, nem foglalkoznal vele. Nyuszi picsu vagy es kesz... :) De ha meg tudod kerdezd meg, miert tetszel neki. Amugy sose fogja bevallani
2015. ápr. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!