Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reménytelenül szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelenül szerelmes lettem egy "bunkóba"?

Figyelt kérdés
Barátok voltunk,sokat lógtunk együtt,akkor még eszembe sem jutott,hogy lehetne köztünk bármi is,de azért ,mert láttam,hogy másokkal is ezt csinálja más lányokkal is eljárogat,velük is beszélget. Aztán egyszerre elkezdett közeledni felém,nem is értettem,és interneten keresztül kérdezett rá,hogy lehetne e köztünk bármi is. Bár kedveltem,de az eddigiek alapján és amiatt is mert még nem éreztem magam készen egy kapcsolatra nemet mondtam neki. Erre teljesen hanyagolni kezdett,de a többi lánnyal ugyanúgy elvolt,ez nagyon bántott,mert a barátsága hiányzott. Azért még beszélgettünk csak már nem úgy mint régen,teltek a hónapok és ahogy láttam sokszor azt ahogy rám néz ,rájöttem ,hogy többet érzek iránta,mint barátság,és úgy éreztem,hogy a volt kapcsoaltomat is végre kihevertem,eldöntöttem,hogy újra esélyt adok valkinek mégpedig neki. Mivel már nem annyira találkoztunk ezért amikor adódott a lehetőség elmnodtam neki,hogy kedvelem nagyon,és ,hogy mit érzek. Teljes ledöbbenés volt számára,mégis megfogta a kezem,és csókolóztunk,és együtt aludtunk(szex nem volt). Úgy egyeztünk meg,hogy ez egy kapcsolat lesz,de azóta eltelt három nap és alig írt nekem,azt vettem észre,sőt biztosan,hogy nem akar tőlem ő semmit.Nem ír,nem keres.Én írok neki arra válaszol néha,ha épp kedve tartja. Nagyon rosszul érzem magam,egész nap alig tudok enni, sokat gondolok rá,ezt utálom a legjobban amikor nem ad magáról semmi jelet valaki,amikor kétségek közt hagy. nem tudom mi tévő legyek,tovább nem akarom amgam alázni,nem akarom felhívni,mert már sokszor írtam neki,kezdeményezek folyton. Most megint azt érzem,hogy bolond voltam,hogy azt hittem,hogy kialkíthatok egy kapcsolatot,folyton pórul járok . elég a megaláztatásokból :( nem értek semmit,és nagyon fáj.
2015. ápr. 27. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Impulzusok jönnek mennek, lehet h tegnap megőrült érted, mára kialudta, nem érdekled, holnap talán megint megd*gna.. Ne keress feltétlenül logikát a fiuk magatartásában, mint ahogy a nőkében sem. És ne agyalj ezen ennyit, mert erre fog elmenni a fél életed. K*va nagy szerencse kell ahhoz, hogy két ember éppen a másikkal akarjon valamit. Biztos h neked is lesz egyszer ilyen szerencséd, de ahhoz az kell, hogy ne ragaszkodj pillanatnyilag működésképtelen dolgokhoz, hanem legyél boldog úgy ahogy vagy, akár egy másik pasival, vagy akár átmenetileg egyedül is.
2015. ápr. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

"elég a megaláztatásokból :("


Akkor ne bunkóval kezdj.

2015. ápr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
vibescu köszönöm! :) igazad van
2015. ápr. 27. 18:55
 4/4 anonim ***** válasza:
"elég a megaláztatásokból"... akkor Te se keresd ennyire egyszerű csak légy erős! Anélkül semmi nem megy
2015. ápr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!