Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell olyan nagy ügyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell olyan nagy ügyet csinálni egy megcsalásból?

Figyelt kérdés

Ha sikerült felkeltenem az érdeklődést, akkor rendben vagyunk! A lényeg most jön.

Szóval: Amikor egy ilyen esemény szenvedő félként megtörténik valakivel, akkor sokan összezuhannak, sírnak, depresszióssá válnak, stb... Én azt nem értem, hogy miért van ez így? Akinek van/volt komoly kapcsolata, az kelendő és idővel lesz is neki másik. Velük ellentétben vannak olyan emberek, akik meg a kutyának nem kellenek, mégis vitézül tűrik a helyzetüket, holott még csak emebrnek sem veszik sokukat. Egy megcsalás szerintem semmi az ő fájdalmukhoz képest.


2015. ápr. 28. 22:12
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
"embernek"
2015. ápr. 28. 22:14
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor mi a problémád tulajdonképp? És azért kell belőle nagy ügyet csinálni, mert az is.
2015. ápr. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Na találd ki, Sherlock, hogy miért.
2015. ápr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom kitalálni, mert erről a kérdésről fogalmam sincs.
2015. ápr. 28. 22:22
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ember, a megcsalas nagy dolog!
2015. ápr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Valószínűleg, de nekem ez ismeretlen terep.
2015. ápr. 28. 22:30
 7/13 anonim ***** válasza:
47%

vitézül tűrik a helyzetüket? ugyan már! vitézül félreállnak mások útjából és vitézül nem változtatnak a saját helyzetükön.. nagy vitézek...


A kérdés alapjával amúgy kb egyetértek, egy megcsalás nem feltétlen nagy dolog, ha jól kezelik... ha valaki direkt viszonyt alakít ki, az tényleg rossz, de egy emlékezetkieséses éjjelen való rossz döntés abszolút megbocsájtható


node a kérdésedhez: szerinted mi a nagyobb fájdalom? birtokolni valamit amiről kiderül, hogy nem működik jól, vagy nem birtokolni semmit és semmit sem tenni? a cselekvés szerintem mindig fájdalmasabb, de produktívabb is...

2015. ápr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért nagy dolog, mert elárulod a másikat.
2015. ápr. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Leírhatom, hogy miért tettem fel a kérdést, csak nem tudom, hogy valaki megérti-e?!
2015. ápr. 28. 22:37
 10/13 anonim ***** válasza:
tudjuk, ronda vagy és senki nem szeret és nem vesznek emberszámba, stb...
2015. ápr. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!