Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Kicsit fura kérdés....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kicsit fura kérdés. Szoktatok olyat csinálni, hogy amikor az utcán szembe jön veletek egy nektek tetsző fiú, akaratlanul is a pénisze felé néztek?

Figyelt kérdés
Fura volt. Nem volt lehúzva a sliccem, meg hasonlók. A testem egész jó, az arcom nem a legszebb, de a napszemüvegben szerencsére nem látszik (annyira)
2015. ápr. 18. 00:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A jó fiú hátsó látványától mindig megremegek.
2015. ápr. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam ilyet csinálni, vagy csak nem tudok róla (mivel akaratlanul teszem). :D
2015. ápr. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Nekem eddig egy ilyen ember volt, a fizika tanárom. :D Ráadásul mikor a pódiumon álló asztal sarkára fel is ült.. jó ég, úgy kibírni 90 percet. :D Gyakorlatilag arc magasságban volt a nemesebbik fele. :D


Na de ebben az volt a vicces, hogy még a srácoknak is feltűnt és gyakorlatilag ugyanezzel a problémával küzdöttek, mint mi. :D Hát ha láttam volna meztelenül, lehet megijedek. :D


Egyébként nem, nem szoktam senki farkát fixírozni. :D

2015. ápr. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Interferencia ***** válasza:
Nekem egy ismerős csaj bámulta párszor a farkamat (ruhában), elég fura volt.
2015. ápr. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, bár azokét is megszoktam nézni akik nem jönnek be. Főleg ha ülök valahol (busz, pad, kávézó) és úgy mennek el mellettem. De csak kíváncsiságból, a csajokat is mindig felmérem és megbámulom ha lehetőségem van rá, pedig nem vagyok leszbi.

20/L

2015. ápr. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

persze :))

akkor néha rá is mosolygok

meg a melegítőgatyában olyan jól látszik ahogy dudorodik :DD

2015. ápr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Siman. Sokszor nem szandekos, de neha a ferfinadragok akaratlan is olyanok, hogy nem lehet kikerulni amikor vegignezel egy ferfin. Es persze amit a 6-os irt, volt mar hogy utana rohognom kellett, ennyi erovel meztelen is jarkalhatott volna, de inkabb aranyosak ezek az esetek:-).
2015. ápr. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nézni? Nem csak nézni akarják, meg is akarják fogni. A nők szexmániások.
2015. máj. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

ez olyan mint a pasiknál a mell csekkolás,

akaratlanul is oda téved a szem de igyekszünk nem azt bámulni csak egy rövid pillantás ereéig

2015. máj. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos biztos nem látszik, hogy dudorodik, úgyhogy nem ez az ok
2015. máj. 13. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!