Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tervezem, akkor tuti nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tervezem, akkor tuti nem jön össze? Menjek vagy ne menjek?

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem..Az elején.

19 vagyok,lány. Volt egy barátom,aki az első szerelmem volt, majd egy évbe telt,hogy túltettem magam a szakításon.


vannak napok,mikor gondolok rá,mert eszembe jut valamiről,és hiányzik a törődése,hogy én törődhessek valakivel, tehát nem feltétlen ő. már nem kezdeném újra vele,csalódtam benne.


idejét érzem annak,hogy mások felé nyissak.

a kérdés az,hogy hol ?

észre vettem már,h amikor csak úgy spontán barátnőimmel elmegyünk egy pubba, akár inni vagy kicsit kikapcsolódni,akkor egy két fiú bekerül a képbe ,és udvarol,ismerkedne,ami számomra váratlan.


volt már eset,h úgy mentem egy szórakozóhelyre,h szeretnék megismerni valakit ,mert azért vagyok ott.

igen...utólag ez már egy nagy hülyeség , ezt nem lehet így fejben eldönteni,meg erőltetni sem.habár senkire nem erőltettem semmit.


most arra gondoltam,h a hétvégén elmennék buliba ..de annak tudatában,h jó lenne ismerkedni .

vagy ez is úgy jönne ki,h erőltetném,és ez nem alakulna jól?

talán változtatnom kellene a gondolkodásmódomon?


2015. ápr. 29. 00:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Ismerkedj itt!



Nehogy! XD

2015. ápr. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

menj el. legyen nem baj,ha azt tudod,hogy jó lenne megismerni valakit. de ne ez legyen a cél. mert ha mégsem,akkor ahogy telnek az órák egyre jobban csak ez fog járni az agyadban,hogy na valaki? valaki?

csak menj el,és érezd jól magad. ennyi a lényeg.

a többi meg majd jön magától.

2015. ápr. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kettesnek nagyon igaza van.
2015. ápr. 29. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj. Annyit tehetsz hogy felismered es nyitott vagy a lehetosegekre, de simán kezdemenyezhetsz Te is ha ugy adodik a helyzet. A lenyeg hogy tedd azt amit szeretnel, es tegyel azert amit szeretnel, ha keszen allsz egy uj kapcsolatra egyertelmu hogy menned kell bulizni, de akar mashova is hiszen az elet olyan erdekes szituaciokat tud szulni hogy hihetetlen, barhol osszejohet. A lenyeg hogy ne gorcsolj ra, add onmagad, siker lesz a vege :)
2015. ápr. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2015. ápr. 29. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!