Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Menjek vagy ne? Ész vagy szív?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek vagy ne? Ész vagy szív?

Figyelt kérdés

A volt barátomról van szó. Vége lett még tavaly nyáron a kapcsolatunknak ,mert nem hitt magában ,sem bennem.

Önbizalma nem volt rendben , azt nagyon hitegette,hogy szeret,mindenkinél jobban.

Sajnos én akkor még fel sem fogtam,hogy milyen fontos ő nekem ,és nehezen mutattam ki . Tudtam arról,hogy más lányokkal is barátkozik,mindig is zavart.


Egy félreértett szituáció miatt , mondtam,hogy hagyjuk egymást.Hirtelen,rossz döntés volt ,és már bánom,de akkor és ott úgy éreztem,át vagyok verve,hiába mondja ,hogy szeret.


Tavaly óta 3szor keresett fel,de csak interneten.

Nekem az érzelmeim nem változtak,még mindig szeretem,és legszívesebben megmondanám neki.


Minden alkalommal barátkozni akart, és annyit írt hiányzok neki. Én leírtam,hogy vagy újra legyünk együtt vagy pedig ne keressen többet,mert nem tudok a barátja lenni,még vannak érzelmeim.

Erre ő azt írta,megért ,és nem keres többet és egy mosolygós fejjel elköszönt.



Már megint úgy éreztem ,hogy ez csak direkt volt,hogy felzaklasson ,és már nem szeret.


Ami most bekavart abban,hogy én el akarjam felejteni,az az,hogy valamelyik nap megláttam őt a városban ,és már így tudom,h abban az időpontban mindig ott van és lesz.


Azt vettem a fejembe ,hogy ennyi idő után jó volna látni ,hogyan néz rám , és elmennék oda direkt,hogy "összefussunk".

Nem állítanám le,csak a reakcióját nézném .

Tudom,hogy ő lemondott rólam,ezt még a szakításkor írta...hogy elfogadta,hogy nem lehetek az övé,de én ezt nem tudom elfogadni,hogy így eldob ,ha szeret.......


Viszont,ha elmegyek erre a helyre,hogy lássuk egymást,félek ,hogy rosszul sül el.... ha levegőnek néz ,közömbös vagyok neki.

Bármi jobb,mint a közömbösség..... de szívem szerint elmennék.


Az a baj,hogy minden héten ezen a napon olyan feszült vagyok,mert tudom egy lehetőség lenne...de ki kell hagyjam,ha túl akarok lépni.


Mit gondoltok,mire hallgassak?

19L


2015. ápr. 9. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos vagy. :) (Bocsánat, hogy nem a kérdésedre válaszoltam)
2015. ápr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj el aztán meglátod mi lesz :)
2015. ápr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyszer már nem működött a kapcsolatotok, másodjára sem fog.

Én nem mennék el.

2015. ápr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
néha arra gondolok,hogy ennél rosszabb már úgy sem lehet,annyira hiányzik..
2015. ápr. 9. 15:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Menj és kész.
2015. ápr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

őszintén szólva bíztam abban,hogy lebeszéltek ..de komolyan.

tudom,hogy úgy is én hozom meg a döntést,de mostanában nem jókat hozok....

2015. ápr. 9. 15:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Velem Ugyanez volt,én elmentem,sőt oda is mentem hozzá.Először kissé flegma volt,majd amikor már 2 órája ott beszélgettünk,akkor megölelt és megcsókolt,és most együtt vagy.:)
2015. ápr. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
aa, de jó nektek!! :) .. csak én azt érzem,hogy velem ez a csoda aligha megtörténhet.csoda lenne.
2015. ápr. 9. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!