Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért színlelik a nők az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért színlelik a nők az orgazmust?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 29. 00:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Miért hazudnak az emberek? Az igazságot ugyanott találod meg.
2015. ápr. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mert nem akarnak megbántani, hogy nem bírnak elélvezni!
2015. ápr. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%

Mert a ferfiak nagyreszeben ott a bizonyitasi vagy,hogy feljutassak a not a csucsra es ha ez nem sikerul (elofordul ilyen) akkor nagyon elkedvetlenednek az egesztol, morgosak , rosszkedvuek es azt hiszik nem sikerul legkozelebb se. Kovetkezo alkalomnal ugy ragorcsolnek hogy megint nem sikerul sott lehet leis lankadnak es igy szepen lassan tonkre megy a kapcsolat fizikai resze.

Ha a no neha szinlel azzal erositi a ferfi onbizalmat es legkozelebb sikerul de ami a legfontosabb lesz legkozelebb.

18/L

2015. ápr. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Én nőként írom, hogy sosem hittem abban, hogy ezt lehet színlelni. Hitelesen legalábbis...
2015. ápr. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

Nekem volt olyan ismerősöm, aki azért dobta a nőt, mert az nem tudott elélvezni. Ő annak könyvelte el, hogy nem elég jó a csajnak, így dobta, mielőtt őt dobták volna. Ez is egy megoldás. De ha minden így működne elég sz**rul nézne ki a helyzetünk! A nők bizonyos százaléka semmilyen orgazmusra nem képes. Nem azért mert nem alkalmas rá, hanem mert lehetnek pszichés illetve fizikai eredetű problémák. A türelmes srác pedig gyakorol a barátnőjén és végül az áldozatok meghozzák a gyümölcsöt! :)

Vannak pasik, akiknek nem elég az, ha csiklós orgazmussal élvez el a párjuk. Van, akinek hüvelyi orgazmusra van szüksége, hogy az egóját növelje. Aki erre koncentrál, az már régen nem a szerelmet és a lelki társat keresi. Ha ilyen fiút fogtok ki, akkor lépjetek le, mert többnyire csak a testiség érdekli. És pont az ilyen srácok fognak most engem leszavazni! :D

2015. ápr. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%

Utolso, en nokent(aki meg soha nem elt at orgazmust) en nagyon is orulnek, ha egy fiu lenne olyan kitarto, hogy 'csak azert is a csucsra juttat', meg ha onzo modon a sajat egojat is legyezgetne ezzel.

Soha nem tudnam azt szinlelni, amit meg nem is eltem at :).

2015. ápr. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Utolsó előtti vagyok! Pont ezt írtam le én is! :)
2015. ápr. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem saját egó növelésről van szó elsősorban, hanem a csaj odébbáll, ha nem jó neki... -.- Nem tudom, ti miről beszéltek, lányok.
2015. ápr. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom azt hogyan lehet színlelni. Ha nem jön össze néha, nem bánom. Máskor pedig a barátomnál is hamarabb elmegyek.
2015. ápr. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Aki ismeri a párját az tudja hogy ha színlel a nő.

Aki meg már nagyon hitelesen tudja színlelni az orgazmust ott már nagy approbléma.

2015. ápr. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!