Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom elfelejteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni, hogy szabaduljak ki ebből?

Figyelt kérdés

Van egy személy, akivel még karácsony előtt megismerkedtem. Nagy volt a vonzalom, egyből találkozni akart, teljesen elcsavarta a fejem. Nem jött össze találkozó eddig. Akárhányszor felkerestem, aznapra teljes off, sosem jelent meg a találkozón. Többször is eljátszotta velem. Karácsonykor megkérdezte, hogy találkoznék-e akkor is, ha van valakije... egyenesen a szakadékba onnantól. Nyeltem egyet, és azt mondtam oké, mivel már nagyon kíváncsi voltam rá. Kérte, hogy maradjunk barátok. Csak nekem ez a fogalom teljesen mást jelent, mint neki. Abból sem lett semmi. Később kiderült, hogy ő csak szórakozott, évek óta egy begyepesedett kapcsolatban él, és nagyon bejött neki, hogy így hajtanak rá, én hülye. És persze csak alkalmi partnernek gondolt.

Azóta eltelt pár hónap, párszor felkeres, hogy találkozzunk, és persze terpesszek is egyből... Ritka alkalom hogy tudunk másról is beszélgetni, de attól meg mindig elindul bennem a remény... valahogy mindenki mással normálisan tud viselkedni, csak velem nem.

Minden egyes nap eszembe jut, és el akarom felejteni, de egyszerűen nem megy... Olyan mély sebeket hagyott ez az egész bennem, de még mindig remélem valahol, hogy egyszer még minimálisan normalizálódhat a kapcsolatunk. Mert én többet szerettem volna azért, de ha barátok maradtunk volna, nekem az is teljesen jó lett volna (persze nem ilyen indítással, ha előbb közli hogy van valakije, tényleg nem zavart volna, vannak fiú barátaim akiknek van kapcsolata).

Nem tudok túl lépni ezen, pedig azt akarom hogy tűnjön el az életemből, pár perc múlva meg megint sopánkodok. Tudom, hogy nem ér ennyit, de igazságtalannak és megalázónak érzem ezt a helyzetet, és szeretném valahogy a tudtára adni. Mentálisan teljesen tönkre tett, visszaélt a bizalmammal, kihasznált, mert unatkozik a kapcsolatában.

(Légy szíves ne nehezítsd a bejegyzést azzal hogy lehülyézel, tudom hogy érzelmileg sajnos gyenge és vezethető vagyok, és mindig hiszek a "jóban")



2015. ápr. 29. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy szerethetsz egy ilyen sz@r alakot.
2015. ápr. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb mód erre ha jól beolvasol neki élbe elküldöd a faszba, kitörlöd mindenhonnan veszel egy új sim kártyát és soha többé nem keresed
2015. ápr. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te ennyitől tönkremész mentálisan? Egyébként örülj neki, hogy nem jöttél össze egy ilyen szeméttel.
2015. ápr. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen sajnos, mivel a történtek után egyátalán nem tudtam semmilyen új kapcsolatot kialakítani, és ebből lenne jó kitörni valahogy.
2015. ápr. 29. 13:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Tipikusan az a fajta nő vagy, akit mindenki megvezet. Azt hallod meg, amit hallani akarsz, és azt hiszed el, amit hinni akarsz. Amiben reménykedsz. A kereslet pedig megtermeli magának a kínálatot; a pasik csak megadják, amire vágysz.

Ezt ne vedd lehülyézésnek, csak azért mondtam el, mert ahhoz, hogy egy problémát meg tudj oldani, tudnod kell, mivel állsz szemben. Mondanám, hogy keress mást, de sajnos borítékolható, hogy hasonló kaliberű palit fogsz ki, mert nem is hallod meg a többi milliót, mindig csak azt az egyet, aki ért a te nyelveden. (Ezért hisznek a nők a vonzás törvényében.)

2015. ápr. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!