Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a volt barátom azt mondta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a volt barátom azt mondta, hogy nem tud elfelejteni, meg nem talál olyat, mint én, akkor minek lépett le anno szó nélkül?

Figyelt kérdés
Nem mondta el,hogy miért szakított, de nem volt állandó kapcsolata az alatt az egy év alatt, amíg külön voltunk, azt tudom. Engem nagyon megbántott akkor, és igazából nincs kedvem vele újra beszélni. Csak tényleg nem értem őt, mert ő volt az, aki lelépett, válaszolni sem nagyon akart, de folyton szomorú szerelmes idézeteket osztott meg/like-olt, pl: Nem minden lány olyan, mint te, meg ilyenek. Nem értem őt. Meg eleve nagyon szerelmesnek tűnt, és csak úgy lelép hirtelen? Ez milyen már? Küldjem el?
2015. ápr. 19. 10:02
 1/9 CptTomato ***** válasza:

Nem fogom kifejteni....

Küld el!

2015. ápr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Rájött hogy nem volt ez olyan jó döntés ...
2015. ápr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne küld el
2015. ápr. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
lehet, hogy még nem barátnője és titkolja vagy valami hasonló és egy picit fura lehetett neki. (ha pánikbeteg, akkor az is lehet hogy bepánikolt hogy most hogyan lesz meg mi lesz) ha télleg nagyon szerelmesnek tűnt akkor ennyi, velem legalábbis ez volt, attól fogva hogy pánikbeteg vagyok, de lehet hogy ő nem az, van olyan barátom aki hasonlóképp cselekedett és még mindig fut a lány után. Adj neki szerintem még1 esélyt.
2015. ápr. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fuuuu ez folidegesitett. Egy idiota. En biztos elkuldenem...ha volt pofaja csak ugy lelepni es azt se mondta el h miert szakit akkor hagyjon mar beken.
2015. ápr. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is elküldeném. Nyilván kis változatosságra vágyott, most meg rájött, hogy jobbat nem sikerül találnia úgyse, így visszatáncolna. Velem nem játszana. (L)
2015. ápr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem jött össze neki másik normális kapcsolat, így vissza akar kerülni hozzád.

Ne legyél naiv kis hülye, pár szép szótól, h életem szerelme te vagy meg még mindig szeretlek , mindjárt el is sírja magát...

Küld el!

2015. ápr. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Küldd el! Késő bánat, az ember lelkével nem lehet játszadozni.
2015. ápr. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én azért előbb megkérdezném, hogy miért szakított és most miért akar visszajönni.


Mondjuk én arra gyanakodnék, hogy nem komoly kapcsolatra váltott tőled egyből, hanem szexelt össze-vissza, akár még akkor is, amikor veled volt, és nem akart megbántani ezzel. És most kitombolta magát, és úgy érzi, már tudna hűséges lenni, de persze, gondolom ez nem így működik.


Mielőtt elküldeném, mindenképpen megkérdezném az indokait. Őszintén. Szemtől szembe, hogy lássam rajta, ha valami sunyiságról van szó. És csak az után küldeném el. Nem tudnék benne soha ezek után megbízni, és az önérzetem sem hagyná, hogy csak így játszadozzon velem. Nem egy bot vagy, amit ha kell, elővesz, utána meg félrerak. Az újrakezdésnek semmi értelme nem lenne, de ezt neked kell eldöntened amúgy is.

2015. ápr. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!