Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem válaszolnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszolnak a srácok utána?

Figyelt kérdés

-Megírom nekik, hogy kövér vagyok.

-Erre mindig azt írják, hogy jaj, hát az relatív, meg nem hiszik el.

-Küldök nekik egy arc nélküli fotót és megkérdezem, hogy szerintük hány kiló vagyok

-Megírják, hogy szerintük mennyi, meg hogy nem is vészes, egyáltalán nem vagyok kövér, csak husi

-Erre megírom nekik, hogy 30 kilóval több vagyok, mint amennyinek tippeltek

És erre már nem írnak vissza soha semmit. Annyira nevetséges, hogy kép alapján szerintük nem vagyok kövér, de mikor megtudnak egy darab számot, akkor otthagynak.


2015. ápr. 29. 13:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

A számok elrettentő ereje:)

Mondjuk azt nem értem ha kép alapján oké, akkor a számok miért változtatnak ezen.

Egyébként mennyi az annyi?

2015. ápr. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Többet nem fogom senkinek elmondani :)
2015. ápr. 29. 13:26
 3/15 anonim ***** válasza:
Mert butik. És azt hiszik, hogy egy szám teszi az embert...
2015. ápr. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
egy darab számot, vagy három darab számot?
2015. ápr. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4.:most nem ezen volt a hangsúly, hanem azon, hogy látták, hogy nézek ki, azt mondták, nem vészes, majd egy adat után ez lett a vége. Ez számított és nem az, amit láttak.
2015. ápr. 29. 13:33
 6/15 anonim ***** válasza:

Azt oda szoktad írni, hogy milyen magas vagy mellé?

Lehet, hogy azt hiszik a kép alapján, hogy kamukép.

2015. ápr. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%

Azért mert látják a képet, azt mondjàk oké, no para.. Aztán meglàtják a számot és azt gondolják hogy vagy régi kép vagy valami változtatás van a valósághoz képest..


A legviccesebb az egészben az hogy akikkel te beszélsz azoknak a 75-80%-a rosszabb kinézetű.. De azt remélik hogy itt csúnyaként is felszedhetnek 1 olyan nőt mint Metzker Viki..

Mert ugye itt nem látják egymást, és megszerettetik magukat a hölggyel, aztán mikor már esélyük is van akkor megmutatják magukat..

2015. ápr. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
És ha lefogynál? Ezen gondolkodtál már? Talán akkor nem kellene olyan fotókat mutogatni magadról, amitől elszaladnak a srácok.
2015. ápr. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

7.:pedig nem régi kép, hanem egy hete készült

8.:ha figyelmesen elolvastad volna, amit írtam, pont azt írtam, hogy nem a képtől szaladnak el, arra azt mondják, hogy annyira nem is vészes.

Egyébként meg de, edzek és már leadtam 5 kilót, de ez nem megy két hónap alatt és még sok van hátra.

2015. ápr. 29. 13:51
 10/15 anonim ***** válasza:
Sose értettem, hogyan lehetséges beleszeretni a másikba látatlanul.
2015. ápr. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!