Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, vélemény?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akire barátnőm bíztatására ráírtam facen. Bár tényleg nem az a fajta lány vagyok, de nyomultam rá eléggé. Neki nyilván leeset, hogy teljesen beleestem. Ezt s haverjainak is elmondta, ők pedig nem azok a fajták, akik titkolnák, hogy tudnak az érzéseimről. Egy ideig semmi különös nem történt, aztán jött egy előadás, ahol ő szemben ült velem, és nem csak nrkem tűnt fel, hogy végig engem nézett, le sem tagadhatja. Aztán többször is volt, hogy rám-rám pillantott. Aztán a karácsonyi pásztorjátékban együtt szetepeltünk. Én voltam Mária és volt egy jelenet, ahol szembe álltam az összes többi szereplővel. Vártam, hogy hátha majd megint néz, de szánt szándékkal és direkt került. Konkrétan elbújt haverja mögé. És nem, ezt nem azért csinálta mert gyerek, már majdnem 20 éves volt. Most akkor mi van? Fiúk, ti csináltatok hasonlót? És oké, majd most jönnek a válaszok, hogy biztos ribi vagyok, ha én nyomultam stb...de ez nem igaz, 13 éves voltam, nagyon befolyásolható és a legjobb barátnőm is ezt csinálta, neki összejött, gondoltam én is megpróbálom,a fVan egy fiú, akire barátnőm bíztatására ráírtam facen. Bár tényleg nem az a fajta lány vagyok, de nyomultam rá eléggé. Neki nyilván leeset, hogy teljesen beleestem. Ezt s haverjainak is elmondta, ők pedig nem azok a fajták, akik titkolnák, hogy tudnak az érzéseimről. Egy ideig semmi különös nem történt, aztán jött egy előadás, ahol ő szemben ült velem, és nem csak nrkem tűnt fel, hogy végig engem nézett, le sem tagadhatja. Aztán többször is volt, hogy rám-rám pillantott. Aztán a karácsonyi pásztorjátékban együtt szetepeltünk. Én voltam Mária és volt egy jelenet, ahol szembe álltam az összes többi szereplővel. Vártam, hogy hátha majd megint néz, de szánt szándékkal és direkt került. Konkrétan elbújt haverja mögé. És nem, ezt nem azért csinálta mert gyerek, már majdnem 20 éves volt. Most akkor mi van? Fiúk, ti csináltatok hasonlót? És oké, majd most jönnek a válaszok, hogy biztos ribi vagyok, ha én nyomultam stb...de ez nem igaz, 13 éves voltam, nagyon befolyásolható és a legjobb barátnőm is ezt csinálta, neki összejött, gondoltam én is megpróbálom. Ma 16 vagyok, és életem legnagyobb hibájának tekintem, még mindig tetszik a fiú, ő 20 éves, és szeretném rendbehozni, van esélyem?

i Ma 16 vagyok, és életem legnagyobb hibájának tekintem, még mindig tetszik a fiú, ő 20 éves, és szeretném rendbehozni, van esélyem?



2015. ápr. 29. 21:02
 1/1 k.akos99 ***** válasza:
Mi a kérdés? Ha ez: "szeretném rendbehozni, van esélyem?" szerintem igen..
2015. ápr. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!