Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarnak a fiúk csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak a fiúk csak megdugni?

Figyelt kérdés
Előre leszögezem, nem nyavalyogni akarok. A legtöbb fiú csak azt akarná tőlem. Tudom, hogy a férfiak szexorientáltak, de én nem vagyok könnyen kapható (17 évesen szűz vagyok, egyszer csókolóztam), nem vagyok nyomulós (de ha valaki tetszik, egy idő után én is keresem őt). Csendes, visszahúzódó vagyok, volt egy huszonéves srác, aki szintén ki akart volna használni (mondta, és utalgatott), majd végül röhögve távozott, mert zavarban voltam. Szóval mi lehet a bak?
2015. ápr. 28. 20:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
7%
Mert csak arra vagy jó, semmi másra!
2015. ápr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
*baj, elnézést, elírtam :)
2015. ápr. 28. 20:15
 3/18 anonim ***** válasza:
12%
Megdughatlak? $
2015. ápr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Mivel semmit se írtál le, így én se tudom mi lehet a baj.
2015. ápr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Eddig nem volt szerencsés de legy torelmes. A holnap rejtelem!
2015. ápr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 2-es vagyok ***** válasza:
4%

a bak, az kérlek szépen kisebb kérődző állatok hímje :)

Amúgy a kérdésre válaszolva: Szerintem nem csak azt akarta tőled a fiú, de amikor látta, hogy annyira zavarbajöttél, arra gondolt, hogy nem vagy elég érett egy kapcsolathoz, és azért hagyott ott :/

Kicsit komolyabbnak kéne lenned szerintem ^^

2015. ápr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Akkor a szpás legalább játszik ? Érdemes írnom? :-D
2015. ápr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Azért nem értem, mert visszafogott vagyok, és miután ott hagytak a fiúk, azt mondták, túl jókislány vagyok...
2015. ápr. 28. 20:19
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem, nem érdemes, de a napomat feldobtad :P
2015. ápr. 28. 20:20
 10/18 anonim ***** válasza:
En nem szeretnelek megdugni
2015. ápr. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!